Це справді працює! Лайфхаки для видалення жовтизни з холодильника в домашніх умовах

Навіть холодильник, який регулярно миють, з часом може пожовтіти зсередини. Це неминуче явище, зумовлене впливом навколишнього середовища, зокрема перепадами температур і скупченням бруду. Однак існує кілька ефективних способів, які допоможуть повернути внутрішній частині холодильника первісний вигляд, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Мило для прання

У боротьбі з плямами й жовтизною пластику в холодильнику може допомогти господарське мило. Намочіть у теплій воді м'яку губку, додайте трохи мила, а потім акуратно протріть забруднені ділянки. Залиште засіб на кілька хвилин, щоб він зміг подіяти, а потім протріть поверхню чистою губкою.

Спирт

Спирт може стати вашим союзником, якщо проблема серйозніша. Однак перед використанням важливо протестувати його на невеликій ділянці холодильника. Це необхідно, щоб переконатися, що спирт не пошкодить матеріал. Якщо все гаразд, змочіть у спирті звичайний ватний диск і ретельно потріть поверхню, що потребує відбілювання.

Гель для миття посуду

Засіб для миття посуду теж може виявитися корисним. Знімні полиці та інші деталі холодильника замочіть на кілька годин у теплій воді з мийним засобом. Після цього змийте розчин із деталей водою.

Хлорвмісні відбілювачі

Хлорвмісні відбілювачі — ефективний засіб для боротьби з жовтизною. Розведіть засіб у воді відповідно до інструкції та замочіть пластикові деталі на кілька годин. Потім ретельно їх промийте і висушіть.

Суміш із харчової соди та прального порошку

Суміш харчової соди та прального порошку також може допомогти. Столову ложку соди з'єднайте з такою ж кількістю прального порошку та 1 л води. Рівномірно нанесіть розчин на пожовклі ділянки холодильника, залиште на кілька годин, а потім ретельно промийте водою і висушіть.

Перевірте себе! Тест у картинці визначить, як ви реагуєте на виклики долі

середа, 24 квітень 2024, 18:12

Справжня сутність людини розкривається у складних та стресових ситуацій. Іноді ми й самі дивуємося, своїм вчинкам у складні життєві моменти, хтось може проявляти неймовірну сміливість, а хтось може несподівано зрадити, передають Патріоти України. Проп...

Психологічний тест за картинкою вкаже на ваш найбільший страх

середа, 24 квітень 2024, 17:12

Двері символізують пошук виходу з проблемних ситуацій, але також означають і вхід у нове життя. Вони пов'язують людей зі світом і водночас відіграють роль нашого захисника. Цей психологічний тест за картинкою покаже, чого ви боїтеся найбільше, який стр...