Це справді працює! Що додати до порошку для прання, щоб вдвічі підсилити його дію

Щоб заощадити пральний порошок і значно підсилити його дію, потрібно знати один невеликий секрет, передають Патріоти України.

Інколи буває, що речі, навіть після прання у машинці, мають не зовсім свіжий вигляд. Дехто намагається вирішити таку проблему, додаючи більше прального порошку. Однак, після такого речі можуть швидко тьмяніти і ставати неприємними на дотик, адже мийний засіб погано вимивається з тканини.

Щоб ви завжди були задоволені результатом прання, можете скористатися простими, але дієвими методами. Наприклад, до прального порошка можна додати деякі інгредієнти, які підсилять його дію і допоможуть навіть заощадити.

Одним із таких компонентів є цукор. Він сприятиме збереження білого кольору на будь-якій тканині. А ще він надзвичайно корисний під час прання шовкових чи вовняних речей, адже допомагає захистити їх від деформування та розтягнення, що часто трапляється у машинці.

Справжні дива може творити і звичайна кухонна сіль. Для чого в пральний порошок додають сіль? Завдяки цьому компоненту мийний засіб буде набагато краще вимиватися з тканин. На барабан потрібно додати всього лише 1 ст. ложку і хлорид натрію буде працювати.

Ще одним засобом, який часто використовують під час прання заощадливі люди, є нашатирний спирт. Його змішують з пральним порошком, коли перуть кольорові речі, щоб їх не зіпсувати. Спочатку 1 ст. ложку нашатирного спирту змішайте у 5 л води, потім ретельно перемішайте розчин. Під час прання потрібно влити в барабан 4 ст. ложки отриманого засобу.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...