Це справді працює! ТОП-2 простих способи, як прибрати плями з подушок

Лимон, який допоможе прибрати бруд та неприємні запахи під час прибирання оселі, може стати у нагоді господиням, у яких пожовтіли подушкки чи на них з'явилися плями, передають Патріоти України.

Для цього, як пише porady.24tv.ua, сік лимону потрібно змішати з харчовою содою. До речі, ця суміш також допомогає позбутися складних плям на одязі. Пасту наносять на плями та залишають приблизно на 30 хвилин, після цього ретельно миють подушку.

Також задля повернення подушкам білого кольору можна скористатимя перекисем водню, який змішують з водою у пропорції 1:1. Рідину наносять на забруднені ділянки на кілька хвилин і промивають. Втім, перед цим радять перевірити розчин на невеликій ділянці — чи не пошкодить він тканину.

Варто знати! Чому не слід прати в пральній машині за температури 40 градусів

середа, 29 травень 2024, 18:57

Хоча може здатися, що прання за 40 градусів економне, а також не пошкоджує більшість тканин, насправді, запускати цей популярний серед українців режим в пральній машині не варто. Наші бабусі та мами часто повторювали одне старе правило: делікатну і зле...

А ви це знали? Що краще, випити фреш чи з’їсти фрукт

середа, 29 травень 2024, 18:44

Хоча соки можуть стати зручним джерелом вітамінів і рослинних хімічних речовин, їм все ж не вистачає харчових волокон та інших поживних речовин, які містяться в шкірці та м’якоті цілих фруктів. Коли приходить час обирати між склянкою фруктового соку та...