Це справді працює! Вчені назвали дієту, що допоможе зменшити симптоми стресу і тривожності

Дослідження Університету Південної Австралії показало, що середземноморська дієта може зменшити симптоми стресу та тривоги.

Провідна дієтологиня і дослідниця, доктор Еванджелін Манціоріс сказала, що дослідження «показує, що коли люди похилого віку дотримуються середземноморської дієти, їхні симптоми стресу та тривоги зменшилися незалежно від віку, статі, ІМТ або того, скільки вони сну та фізичних вправ вони отримували.

Нове дослідження показало, що серед вибірки з 294 австралійців старше 60 років, які дотримувалися дієти, реципієнти відчули зниження рівня тривоги та стресу. Це зниження спостерігалося в усій групі, незалежно від віку, статі, сну та ІМТ.

Доктор Манціоріс сказала, що спосіб життя привертає все більше уваги як фактор для досліджень психічного здоров’я.

«Це велика перевага для середземноморської дієти, завдяки відносно легкій зміні способу життя люди можуть помітно покращити свій рівень стресу та тривоги — хто б захотів відмовлятися від цього».

Так звана середземноморська дієта складається зі свіжих фруктів і овочів, цільного зерна і насіння, бобових і оливкової олії. Рибу і морепродукти рекомендується їсти принаймні двічі на тиждень, тоді як невеликі порції молочних продуктів і нежирного білка можна їсти щодня. Не дивно, що червоне м’ясо, оброблені продукти та солодкі напої їдять рідше.

У справжньому середземноморському раціоні вино все ще можна пити в помірних кількостях.

Це справді працює! Як зберегти полуницю свіжою якнайдовше

неділя, 16 червень 2024, 17:57

Полуниця, якщо зберігати правильно, може лежати в холодильнику протягом тижня. Читайте поради, як вибирати, мити, зберігати полуницю, передають Патріоти України. Ретельно вибирайт полуницю. Купуючи ягоду, ретельно її огляньте, щоб виявити несвіжу. Плям...

Чому банани треба їсти щодня: Лікарі розповіли про користь цих фруктів

неділя, 16 червень 2024, 17:14

Банани - ситні та солодкі фрукти, які слід постійно включати до свого раціону, передають Патріоти України. Справа в тому, що в плодах багато вітамінів та мікроелементів, які позитивно впливають на стан організму. При цьому достатньо з’їдати лише один ф...