Це така смакота! Бутерброди-сердечка зі шпротною намазкою - гості з’їдять їх одразу

Гості люблять поїсти смачно та ситно. Що ж приготувати їм незвичайне? Важливо виявити креативний підхід, передають Патріоти України.

Ідеєю бутербродів у вигляді сердечок зі шпротною намазкою поділилася відома кулінарка із Кривого Рогу Елла Іванова. Бутерброди мають такий незвичайний вигляд, що стануть окрасою будь-якого столу. А якщо зробити такий бутерброд на шпажці — гості будуть у захваті. До речі, приготування таких бутербродів не займе багато часу. А це теж важливо. Намазки для бутербродів можуть бути різними. Наприклад, сирною або оселедцевою.

— Для приготування цих бутербродів візьміть два види хліба — наприклад, житній та пшеничний, або гречаний та житній, — каже Елла Іванова. — І приготуйте незвичайні бутерброди. Думаю, вони сподобаються вашим домашнім та гостям.

Незвичайний бутерброд зі шпротною намазкою
  • Два види хліба
  • Шпажки
  • Шпроти
  • Вершкове масло

Вирізати із хліба сердечка. Підсушити у тостері. Для намазки з'єднати шпроти та масло і збити в блендері. Нанести на одне серце намазку і накрити хлібним серцем з іншого виду хліба. І смачного!

Психологічний тест! Виберіть колір і дізнайтеся, що на вас чекає в особистому житті

субота, 13 квітень 2024, 17:08

Психологічні тести у картинці здатні багато розповісти про людину. Адже вони ґрунтуються на аналізі підсвідомості, оскільки саме вона дуже впливає на те, що ви бачите, передають Патріоти України. Цей психологічний тест розповість, що на вас чекає в осо...

От у чому секрет! Як приготувати курячі стрипси, які будуть смачнішими, ніж у KFC

субота, 13 квітень 2024, 12:12

Головною особливістю стрипсів є апетитна скоринка, яка в поєднанні з ароматними спеціями та м’ясом нікого не залишить байдужим. Основна проблема приготування страви пов’язана з паніровкою. Але насправді все набагато простіше, ніж здається, передають Па...