
Бісквіт - це чудова домашня випічка, яку можна доповнювати начинкою, їсти самостійно, або використати для приготування тортів та інших десертів. Для того, щоб він вийшов м'який, повітряний та пишний, потрібно правильно поєднати між собою інгредієнти та приготувати тісто, передають Патріоти України.
Фудблогерка Олена Миколаївна (olena_mykolaivna5) на своїй сторінці в Instagram поділилася рецептом ідеального бісквіту без молока.
Інгредієнти:
Спосіб приготування:
1. Для початку потрібно збити яйця та цукор до повного розчинення та утворення пишної світлої піни.
2. Борошно просіяти, додати до нього розпушувач та ваніль. Перемішати.
3. Сухі інгредієнти поступово насипати у яєчну масу, обережно помішуючи лопаткою. Тісто повинно бути без грудочок.
4. Готове тісто вилити у форму та випікати за температури 180 градусів 50 хвилин. Готов
Багато людей намагаються скоротити споживання цукру, але не завжди замислюються над факторами, які можуть впливати на харчові звички. Одним із них є якість і тривалість сну, що безпосередньо пов'язані з вибором продуктів протягом дня, передають Патріот...
Деякі популярні продукти, які багато українців щодня зберігають у холодильнику, можуть бути пов'язані з підвищеним ризиком розвитку онкологічних захворювань. До такого висновку дійшли дослідники, які аналізували вплив харчування на виникнення різних ви...