Це така смакота! Як приготувати вечерю, яку дитина 100% з’їсть

Діти люблять фантазувати і ніколи не відмовляться від того, щоб і дорослі увімкнули режим дитячої уяви. Спробуйте приготувати звичайні спагеті з сардельками таким способом і ваші діти будуть у захваті, передають Патріоти України.

Подробиці

Приготуйте восьминіжок, павучків або інших вигаданих героїв (це вже дитина підкаже). Візьміть мінісардельки або великі розріжте на 2-3 частини, проколіть повністю довгими макаронними виробами, краще брати цільнозернові.

У киплячу воду, трішки підсолену, відправте сардельки і варіть, доки спагеті не будуть м’якими. При подачі можна зробити оченята та ротик, якщо у вас є корисні дитячі соуси. З такою стравою поруч з’їдяться й овочі, і яйце. Тому експериментуйте разом із дітьми й радійте їхньому апетиту!

Варто знати! Чому не слід прати в пральній машині за температури 40 градусів

середа, 29 травень 2024, 18:57

Хоча може здатися, що прання за 40 градусів економне, а також не пошкоджує більшість тканин, насправді, запускати цей популярний серед українців режим в пральній машині не варто. Наші бабусі та мами часто повторювали одне старе правило: делікатну і зле...

А ви це знали? Що краще, випити фреш чи з’їсти фрукт

середа, 29 травень 2024, 18:44

Хоча соки можуть стати зручним джерелом вітамінів і рослинних хімічних речовин, їм все ж не вистачає харчових волокон та інших поживних речовин, які містяться в шкірці та м’якоті цілих фруктів. Коли приходить час обирати між склянкою фруктового соку та...