Це треба знати! Як сушити пуховик, щоб наповнювач не збився грудками

Якщо пуховик неправильно випрати, він може втратити всі свої якості та не захистить від лютих морозів, передають Патріоти України.

Подробиці

Просто грамотно випрати куртку – недостатньо, потрібно знати, як її висушити без шкоди для якісних показників. Зупинимося докладно на цьому важливому моменті.

Прання

Прання пуховика рідко коли допускається в пральній машині. Ощадливі господині упорядковують куртки вручну, і це правильно. Інші перуть речі разом з кульками або м’якими іграшками в режимі делікатного прання.

Сушіння

Незалежно від того, в якому режимі пралась куртка, сушити її потрібно спеціальним способом. Тут однозначно доведеться забути про мотузки, прищіпки та поперечини. Тим більше не варто вішати пуховик на кут дверей або на обігрівач. Потрібно розвісити куртку на плічках. Перед цим застебнути всі блискавки, кнопки та вивернути кишені, щоб вони просохли.

Поки пуховик буде сохнути, його потрібно періодично струшувати, а також розправляти пух руками, навіть якщо для сушіння потрібно цілий день. Щоб прискорити процес, можна включити вентилятор, який не повинен стояти ближче ніж 1 метр від куртки.

Що покласти в лунки при висадці помідорів - сільський секрет для гігантського урожаю

четвер, 23 березень 2023, 17:12

Висадка розсади томатів у відкритий ґрунт – заняття непросте, адже рослина ця досить примхлива і потребує уважного догляду, щоби дати хороший урожай. Допомогти їй у цьому може якісне підживлення, яке потрібно внести під кущ в момент його висадки, перед...

А ви це знали? Рослини, які не можна вирощувати поруч - поради городникам

четвер, 23 березень 2023, 16:30

Дуже часто буває так, що ніби-то на дачі чи в городі все зроблено правильно - і посаджено вчасно, в потрібні терміни, і насіння підготували як треба, з поливом все нормально, температура підходить, а результатів, а врожаїв не має, передають Патріоти Ук...