Це треба знати! Які картини не можна вішати вдома - приносять бідність і безсилля

Картини створюють в домі особливу атмосферу затишку та витонченості. Однак не всі зображення несуть позитивну енергетику, передають Патріоти України.

Давні руїни

Картини з руїнами, наприклад, Стародавнього Риму, виглядають вражаюче. Пастельні, білі та небесно-сині відтінки споруд ідеально пасуватимуть до будь-якого інтер’єру.

Однак в народі кажуть, що вішати в домі такі зображення – до втрат та "розрухи" в житті. Старі, зруйновані, потріскані споруди на картинах не несуть жодного позитиву на енергетичному рівні. За найбільш фатальним трактуванням, вони можуть накликати у родину бідність та нужду.

Єгипетські чи китайські ієрогрфи і невідомі знаки

Перш ніж вішати в кімнаті картину з якимось написом, слід все-таки перекласти написане і розібратися з невідомими символами. Деякі знаки та ієрогліфи можуть мати негативне значення.

Стояча вода або шторм

Картини художників-мариністів дуже популярні серед дизайнерів інтер’єру. Вони освіжать навіть найтемнішу кімнату.

Але у народі до таких картин ставилися із пересторогою. Тут все грає на асоціаціях. Зображення стоячої води принесе в сім’ю застій, а шторм, навпаки, спровокує в родині сварки та конфлікти.

Картини з негативними емоціями

Картини із зображеннями страждання, плачу, злиднів, хвороб, фізичних вад краще не обирати для оселі. Позитивного настрою вони точно не додадуть. Аналогічне трактування стосується картин, де люди перебувають у стані злості, люті, агресії, гніву.

Зів’яле листя, опалі квіти, зламані гілки, сухі дерева також несуть енергію старіння та смерті. Краще обрати нейтральний добрий сюжет.

Джерело: Обозреватель

Цвіль відразу зникне: Який підручний продукт розпорошити на герметик у ванній

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:15

У ванній кімнаті через високий рівень вологості часто утворюється грибок. Особливо страждає від цвілі силіконовий герметик у душовій кабіні, проте його легко очистити, передають Патріоти України. Щоб позбутися плісняви, розпорошіть на герметик у ванній...

Оберіть ліхтар - і дізнайтесь, хто ваші найкращі помічники в житті

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:13

Підсвідомість знає набагато більше, ніж свідомість, це давно відомо. Але повідомляє нам інформацію вибірково, та й ми не завжди прислухаємося до внутрішнього голосу, передають Патріоти України. Тест-ліхтар допоможе вам прислухатися до своїх внутрішніх ...