Це треба знати! Якщо довго не буде світла - чи буде працювати мобільний зв'язок та інтернет і як довго

Мобільна мережа України на випадок відключень електроенергії має достатній запас міцності. Що буде з інтернетом у разі зникнення електрики на тривалий час, чи можна буде телефонувати, надсилати повідомлення - читайте в матеріалі, передають Патріоти України.

Чи працюватиме мобільний зв'язок у разі зникнення електроенергії, якщо так, то як довго, що буде з інтернетом, — пояснює начальник технічного департаменту Центр Vodafone Ігор Зазулик.

Усі базові станції мобільної мережі мають резервні джерела живлення, які автоматично вмикаються, коли припиняється електропостачання. Такі джерела живлення — батареї — можуть забезпечувати роботу мобільного зв'язку в середньому протягом 4–5 годин.

Якщо і надалі немає світла, роботу мережі забезпечують генератори, які мають усі базові станції та важливі вузлові майданчики. Час роботи генератора залежить від характеристик об'єкту, який він обслуговує та від поповнення пальним. Одне заправлення генератора забезпечує роботу мережі від 8 годин до 2 діб.

Під час відключення світла вимикаються Wi-Fi роутери в будинках і зникає домашній інтернет — користувачі масово переходять на мобільний інтернет. Зрозуміло, що через це мобільна мережа перевантажена. Саме тому швидкість мобільного інтернету знижується.

В разі, якщо мережа певного оператора не доступна, можна скористатися послугою національного роумінгу. Для цього в налаштуваннях телефона повинен бути встановлений автоматичний вибір мережі.

Виберіть горнятко - і дізнайтесь приховану правду про себе

неділя, 5 лютий 2023, 21:14

Ви екстравагантні, товариські і позитивні. Ви бачите в людях тільки хороше, і від цього вам самим добре. Ви любите тварин, фільми і цікаві бесіди. Напевно, вам цікавіше спілкуватися з друзями та близькими, ніж шукати романтичні пригоди. Ви віддаєте пер...

100%-й спосіб позбутися запаху секонд-хенду - спрацює, навіть якщо аромат сильно "в’ївся"

неділя, 5 лютий 2023, 17:12

Магазини із вживаним одягом, а простіше кажучи - секонд-хенди, вже давно користуються чималою популярністю серед українців. Тисячі людей приходять туди за недорогими, якісними, але при цьому брендовими речами, передають Патріоти України. Втім, є одне в...