Це треба знати! Якщо довго не буде світла - чи буде працювати мобільний зв'язок та інтернет і як довго

Мобільна мережа України на випадок відключень електроенергії має достатній запас міцності. Що буде з інтернетом у разі зникнення електрики на тривалий час, чи можна буде телефонувати, надсилати повідомлення - читайте в матеріалі, передають Патріоти України.

Чи працюватиме мобільний зв'язок у разі зникнення електроенергії, якщо так, то як довго, що буде з інтернетом, — пояснює начальник технічного департаменту Центр Vodafone Ігор Зазулик.

Усі базові станції мобільної мережі мають резервні джерела живлення, які автоматично вмикаються, коли припиняється електропостачання. Такі джерела живлення — батареї — можуть забезпечувати роботу мобільного зв'язку в середньому протягом 4–5 годин.

Якщо і надалі немає світла, роботу мережі забезпечують генератори, які мають усі базові станції та важливі вузлові майданчики. Час роботи генератора залежить від характеристик об'єкту, який він обслуговує та від поповнення пальним. Одне заправлення генератора забезпечує роботу мережі від 8 годин до 2 діб.

Під час відключення світла вимикаються Wi-Fi роутери в будинках і зникає домашній інтернет — користувачі масово переходять на мобільний інтернет. Зрозуміло, що через це мобільна мережа перевантажена. Саме тому швидкість мобільного інтернету знижується.

В разі, якщо мережа певного оператора не доступна, можна скористатися послугою національного роумінгу. Для цього в налаштуваннях телефона повинен бути встановлений автоматичний вибір мережі.

Випробування чи здійснення мрії? Що приготувала для вас доля - тест

п’ятниця, 9 червень 2023, 18:15

Серед картинок, що зображені вище, оберіть одну, яка сподобалася вам найбільше, передають Патріоти України.

Яка частина курки найшкідливіша і чому м'ясо перед приготуванням не можна мити - цього не знає багато хто

п’ятниця, 9 червень 2023, 17:56

Куряче м'ясо є дуже бюджетним, простим у приготуванні та смачним продуктом, який може бути основою для приготування бульйону, супу, салатів, котлет, відбивних. Дуже важливо – вибрати якісний продукт, краще використовувати не магазинний продукт для приг...