Це цілком реально: Дієтолог розповів, як їсти макарони і картоплю та не поправлятись

Від макаронів, картоплі чи білого рису можна поправитись. Продукти крохмалисті, містять багато простих вуглеводів, що збільшує цукор в крові, зазначають Патріоти України.

Якщо їсти ці продукти холодними, то їхня шкода значно зменшується, пояснив німецький дієтолог Антьє Гал. "Дайте макаронам або картоплі охолонути, перш ніж з'їсти їх. Коли крохмалевмісні продукти стають холодними, їхній крохмаль перетворюється і стає стійким і може бути корисним нашому організму", - сказав експерт.

Стійкий крохмаль холодних макаронів, картоплі або рису поводиться в організмі так само, як клітковина. Він потрапляє в товсту кишку неперетравленим, де поступово розщеплюється активними бактеріями, що зміцнює кишкову флору і позитивно впливає на травлення.

Стійкий крохмаль запобігає надмірному підвищенню рівня цукру в крові. Організм виробляє менше інсуліну, тому й не хочеться їсти. Після охолодження крохмалисті продукти містять менше калорій, ніж тільки-но приготовані. Таким чином можна з'їсти на 20% калорій менше.

Джерело: Фокус

ТОП-6 щоденних звичок, які природним чином знижують рівень кортизолу - "гормону стресу"

неділя, 26 травень 2024, 17:22

Кортизол, також відомий як "гормон стресу", необхідний для нашої реакції на небезпеку. Однак тривалий високий його рівень може негативно впливати на наше здоров'я, призводячи до збільшення ваги, ослаблення імунної функції та підвищення ризику хронічних...

З цим інгредієнтом смажена картопля стане шедевром - він є в кожної господині

неділя, 26 травень 2024, 17:15

Смажена картопля майже ідеальна страва. Її легко готувати та всі люблять. А зробити її ще кращою можна за допомогою одного просто інгредієнта. Про нього всі знають, але іноді забувають його додавати. Не втрачайте можливості смачно поїсти, а про секретн...