Це варто знати! Чому не можна терпіти, коли гель-лак "пече" під час сушіння в лампі

Під час сушіння гель-лаку під УФ-лампою багато хто відчуває печіння нігтьової пластини. Це спричинено хімічною реакцією, під час якої гель-лак переходить з рідкого в твердий стан під впливом ультрафіолетового випромінювання. Виділення тепла в цей момент може викликати неприємні відчуття, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Тонка нігтьова пластина, товстий шар покриття або потужна лампа можуть посилити це відчуття. Не можна ігнорувати печіння, оскільки це може призвести до опіків. Рекомендується витягувати руку з лампи, перевернути нігті донизу та зачекати, поки відчуття зменшаться, перш ніж продовжити сушіння.

Є секрети! Як обрати солодку полуницю без пестицидів

понеділок, 22 червень 2026, 22:53

Полуниця — одна з найулюбленіших літніх ягід, але водночас і одна з тих, що найчастіше піддаються обробці для збереження товарного вигляду під час транспортування та продажу. Через це покупці все частіше намагаються обрати не лише смачну, а й максималь...

Що корисніше пити зранку: Експерти порівняли еспресо та чорну каву

понеділок, 22 червень 2026, 22:32

Для мільйонів людей ранок починається з чашки кави. Проте суперечки про те, який напій корисніший — чорна кава чи еспресо — не вщухають роками. Фахівці пояснили, чим вони відрізняються та який із них містить більше кофеїну й корисних речовин, передають...