Це варто знати! Три неприпустимі помилки з мікрохвильовкою, які може зробити кожен

Всі ми звикли користуватися мікрохвильовкою кожен день. Гріти їжу та й готувати з появою цього приладу стало набагато легше. Але мало хто знає, що є правила користування мікрохвильовою піччю, які не можна порушувати. Видання Eat This зібрало головні помилки при використанні мікрохвильовки, спираючись на досвід експертів, зазначають Патріоти України.

Не розігрівайте їжу, не накривши її попередньо. Така помилка мало того, що забруднить все всередині, але і не дозволить їжі прогрітися рівномірно. Шеф-кухарі радять накривати страви кришкою і при їх приготуванні.

Не грійте їжу у не жаростійкому контейнері особливо, якщо їжа в ньому заморожена. Холодна їжа буде грітися дуже довго, а невідповідний для розігріву посуд може нашкодити здоров'ю. Якщо є сумніви щодо того, чи підходить контейнер для мікрохвильовки, краще перекласти їжу в керамічний або скляний посуд.

Серйозною помилкою стане забути ложку або виделку у страві, відправляючи її в мікрохвильову піч. Такі предмети можуть не просто пошкодити техніку, а й призвести до пожежі.

"Павуки в банці": як насправді було ліквідовано ватажка "ЛНР" Анащенка і чому версія генерала Кривоноса – міф

середа, 5 жовтень 2022, 23:32

Попри результативний характер операцій ГІ "Права Справа", змушений констатувати, що робота місцевих сил спротиву не знайшли належної підтримки з боку ССО. Проте результати цих операцій активно лунають у медіапросторі як власні здобутки українських спецслу

Окупанти укріплюють оборону у Запорізькій області: перекидають війська та активізують ракетні удари

середа, 5 жовтень 2022, 23:23

Намагання росіян розширити межі окупації вкотре доводять, що метою путіна і його поплічників є загарбання всієї України. Зведення Генерального штабу ЗСУ останнього тижня, на жаль, не обходяться без повідомлень про ракетні обстріли Запоріжжя. Як свідчит...