Це варто знати всім! Як вибрати якісні овочі і розпізнати "напічкані" нітратами

Зараз придбати огірки чи помідори можна на кожному кроці, але ще багато овочів із нітратами, які надзвичайно шкідливі у великій кількості для людини. Можуть призвести до отруєння, яке буває різних рівнів складності й наслідків відповідно, передають Патріоти України.

Подробиці

Звісно, на 1005 визначити наявність нітратів можна лише лабораторним методом.
Проте іноді може спрацювати і візуальний огляд, довіряйте йому, коли на ринку чи в магазині вам пропонують “ідеальні глянцеві овочі” і примовляють, що “точно з Умані”.

2 ознаки, що вказують на нітрати в помідорах та огірках

  1. Найбільше нітратів у помідорах з товстою шкіркою, білим м’якушем і товстими прожилками. Саме тому перед приготуванням такі томати фахівці радять вимочувати у воді 30-40 хвилин. Не варто поспішати вживати у сирому вигляді, краще піддавати термічній обробці.
  2. Нітратні огірки легко видасть колір шкірки — в цьому випадку вона буває темно-зеленою. Натомість шкірка “якісних” огірків має бути ніжно-трав’яного кольору.

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...

Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі.

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:08

Це не просто тест, це ковток свіжого повітря, передають Патріоти України. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент…. У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно д...