Це зламає вам мозок! Ніхто не може знайти кота на цій картинці, а ви зможете?

Оскільки життя в закритому просторі триває для багатьох з нас у всьому світі, люди шукають все більш і більш винахідливі способи розважити себе і стимулювати розумово, передають Патріоти України.

У соціальної мережі з'явилася нова загадка. Чоловік який розмістив картинку запропонував іншим постаратися знайти на неї кота.

"Мабуть, на цій картинці зображений кіт, але знайти його я не зміг. Допоможете?".

Здавалося б, нічого складного, проте у користувачів соцмережі це виникало труднощі. Знімок не заповнений деталями, однак, щоб знайти кота, необхідно проявити уважність і кмітливість. Як виявилося, не всім під силу таке завдання.

Якщо у вас не вийде, відповідь — внизу.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Втім, відповідь виявився не такою вже й простою.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Щоб знайти кота, необхідно повернути знімок під прямим кутом за годинниковою стрілкою й уважно придивитися до контуру. Після цього Ви побачите грубий контур кішки на жовтій стіні між головою жінки й мітлою, яку вона тримає.

Перегній більше не потрібен: ТОП рецептів підживлення розсади - після них такий попре врожай, що втомитеся збирати

субота, 27 травень 2023, 21:30

Щоб отримувати гарні врожаї овочів та ягід, необхідно рослини вчасно підгодувати, щоб вони набрали силу та запаслися корисними речовинами. Автори YouTube-каналу "Поради біолога" рекомендують 15 найнадійніших підживлень, які сприятливо впливають на росл...

Як прибрати неприємний запах у взутті - є кілька корисних хитрощів

субота, 27 травень 2023, 21:07

Багато хто стикався з проблемою неприємного запаху у взутті. Особливо вона актуальна у спекотний період, коли ноги можуть сильно потіти. Однак є маса способів, щоб позбавитися цього мінуса і нарешті перестати почуватися дискомфортно, передають Патріот...