Цей 5-хвилинний трюк поверне блиск вашим прикрасам! Як почистити срібло в домашніх умовах

Власникам срібних прикрас знайома ситуація, коли ювелірні вироби через якийсь час втрачають блиск і темніють, передають Патріоти України.

Прикрасу, що втратила свій привабливий вигляд, не дуже хочеться одягати. Перед використанням срібло потрібно почистити. І важливо зробити це так, щоб не зіпсувати прикраси.

Завдяки засобам, які, напевно, знайдуться в кожному будинку, ви буквально за 5 хвилин зможете повернути сяйво своїм прикрасам зі срібла.

Вам знадобляться вода, сода та фольга. Закип’ятіть воду. Невелику тарілку оберніть фольгою і складіть срібні прикраси, які ви хочете почистити. Посипте прикраси содою так, щоб вона добре покривала вироби. Залийте соду окропом. Розпочнеться реакція. Буквально за кілька хвилин дістаньте прикрасу з води з содою. Вона буде виглядати так, ніби щойно з полиці магазину.


Ось що парасолька може розповісти про людину

п’ятниця, 22 вересень 2023, 10:12

Як і будь-яка інша річ, парасолька теж може багато чого розповісти про свого власника. Ми пропонуємо вам пройти цей цікавий тест, і дізнатися дещо нове про себе, передають Патріоти України. Для цього просто виберіть ту парасольку, яка схожа на вашу і ч...

Ви будете здивовані! Які предмети в будинку гальмують сигнал Wi-Fi - не усі знають

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:54

Як вдома виникає слабкий сигнал Wi-Fi, то причина криється у деяких предметах, які можуть серйозно заважати сигналу. Все тому, що деякі побутові прилади сповільнюють роботу роутера, передають Патріоти України. Мікрохвильова піч . Мікрохвильова піч мож...