Цей косметичний засіб розблокує засмічення в раковині! Потрібно лише 15 хвилин

У раковинах часто утворюються засмічення через скупчення волосся. Багато хто справляється з розблокуванням зливу за допомогою оцту та соди, але є інший ефективний засіб, передають Патріоти України.

Прочистити слив допоможе крем для депіляції — косметичний засіб для видалення небажаного волосся. Несподіваним лайфхаком поділилося видання Express.

Частою причиною блокування стоку у ванній є волосся та мильна піна. Звучить незвично, але допоможе прочистити отвір для зливу вищезгаданий косметичний засіб, адже він безпосередньо бореться з причиною засмічення — волоссям.

Як прибрати засмічення у раковині за допомогою крему для депіляції? Змішайте крем із гарячою водою в ємності та просто вилийте у каналізацію. Залишіть на 15 хвилин, перш ніж змити.

Як правило, крем для видалення допомагає впливати на структуру волосся, руйнуючи його та ефективно розчиняючи. Варто нагадати, що регулярне видалення волосся з раковини може допомогти запобігти утворенню відкладень і подальшому засміченню.

Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...