Цей режим у пральній машинці використовувати не треба! Одяг лишиться брудним

Більшість пральних машин пропонують кілька циклів прання. І чи не найпопулярнішим є швидкий режим. Головною перевагою експрес-режиму в пранні білизни за рекордно короткий час, передають Патріоти України.

Звісно, це може суттєво заощадити ваш час. Однак експерти видання Sante plus стверджують, що цей режим не завжди себе оправдовує. Деякі програми можуть виявитися непридатними та завдати непоправної шкоди білизні.

У чому недоліки експрес-режиму прання

Залежно від моделі пральної машини експрес-режим займає від 15 до 60 хвилин. Це включає в себе цикл прання, полоскання та віджимання і більше підходить для невеликої кількості білизни. Тим не менш, експрес-функція має певні недоліки.

Швидка програма не гарантує чистоту білизни. Деякі стійкі плями важко видалити за такий короткий час прання при низькій температурі. Температурне налаштування +35°C не дозволяє дезінфікувати простирадла, нижню білизну, рушники, одяг для немовлят, для яких потрібна мінімальна температура +60°C.

Швидкий режим робить пральну машину більш енергоємною. При його активації інтенсивно використовується нагрівальний елемент машини. Щоб швидше нагріти воду затрачається більше енергії. Якщо ви хочете заощадити, краще перейти на економний режим прання.

Експрес-прання не підходить для всіх тканин. Деякі з них потребують спеціальної обробки. Вибравши швидкий режим можна легко пошкодити білизну. Це стосується, наприклад, деяких делікатних тканин, таких як вовна, шовк або мереживо.

Експрес-програма безумовно економить час і добре справляється з не дуже забрудненою білизною. Але делікатні речі, постільну білизну та дитячий одяг краще прати за стандартного більш тривалого режиму.

Прискіпливо дивимось на взуття та русизми: Мовознавець розповів, якими термінами краще замінити розмовні "полусапожки", "тапочки", "шльопанці"

неділя, 11 червень 2023, 2:35

Вчитель та мовознавець Олександр Авраменко у своєму експрес-уроці з української мови розповів, як правильно називати різні види взуття. "Почнемо із туфлів. Туфлі – це різновид взуття, що закриває ногу до щиколотки. Їх носять як чоловіки, так і жінки. А...

Незвичайний, але ефективний засіб для чищення матраца - лише 10-15 хвилин і плями немає

субота, 10 червень 2023, 21:14

На матраці можуть з’являтися різні плями, деякі досить стійкі. Однак не поспішайте йти в хімчистку: можна навести лад із матрацом і в домашніх умовах. Якщо діяти швидко, будь-які сліди можна легко вивести без пральної машини, передають Патріоти України...