Цей тест проводять при прийомі на роботу! Виберіть фігуру і дізнаєтеся, які ви в роботі і в сім’ї

Подивіться на фігури, представлені на зображенні вище і виберіть ту, яка вам імпонує прямо зараз, передають Патріоти України.

Якщо ваш вибір припав на:

Квадрат

Робота

Ви – трудоголік. Здібності вашої пам’яті вражають. Всі справи, за які ви беретеся, доводите до кінця завдяки своїй завзятості і наполегливості.

Родина

Ви досить вимогливі зі своїми близькими. У всьому любите порядок і кожна дрібниця має значення. Це може викликати конфлікти в родині.

Прямокутник

Робота

Ви дуже мінливі. Беретеся то за одне діло, то за інше. Але це відбувається не через вашу лінь, а тому що ви дуже допитливі і вам цікаво спробувати щось нове.

Родина

Ваша непередбачуваність, часом, вибиває з рівноваги ваших близьких. Вони ніколи не знають, чого від вас можна очікувати.

Трикутник

Робота

Логічне мислення – ваш коник. До того ж, ви – лідер. З усього того, що відбувається, ви робите висновок, аналізуєте, і використовуєте ці думки в своїх інтересах. Через це ви постійно вдосконалюєтеся і ростете.

Родина

Ваше лідерство трохи заважає вашим домочадцям. Довести вам щось просто неможливо, переконати – теж. Всі рішення ви приймаєте самостійно і критику на дух не переносите.

Коло

Робота

У вас все під контролем, повинен статися справжній апокаліпсис, щоб ви вийшли з себе і підвищили голос. У конфліктах і плітках ви не берете участь.

Родина

Ви – сама гармонія, тепло і затишок. Тому вашим близьким дуже комфортно. Ви будь-кому надасте допомогу і підтримку, будь то літня бабуся або тринадцятирічний син.

Зигзаг

Робота

У роботи ви запальні, але ваша здатність знайти спільну мову з будь-якою людиною вам на руку. Слухайте свою інтуїцію і вас чекає успіх.

Родина

Всі творчі люди надмірно емоційні. Саме це трохи заважає вам і вашим близьким мирно жити. Спробуйте направити свою енергію на якесь хобі.

Тест, що розкриє приховані риси вашої особистості. Результати вас здивують!

середа, 1 лютий 2023, 17:12

Уважно подивіться на зображення Місяця і виберіть лише одне, яке подобається вам найбільше, передають Патріоти України. Вибрали? Тоді прочитайте результати:. Ви активна, енергійна людина, повна оптимістичних поглядів на життя. Ви впевнені в собі, у сво...

Тридцять днів без солодкого: Що буде з організмом, якщо на місяць відмовитися від цукру

середа, 1 лютий 2023, 16:42

Про негативні наслідки вживання цукру на організм можна почути на кожному кроці. Однак, чи задумувалися ви, що буде зі здоров'ям, якщо відмовитися від солодкого на місяць? Читайте про це в матеріалі ТСН.ua. На ресурсі Eat This, Not That розповіли, що б...