Ці 12 речей чоловіки цінують у жінках більше, ніж красу


Більшість чоловіків при першому знайомстві звертають увагу на зовнішність. Проте є деякі якості особистості, які чоловіки цінують більше ніж красу.

12 якостей жінки, які чоловіки цінують найбільше:

1. Вміння слухати та чути

Більшість чоловіків цінують, коли жінка здатна їх просто уважно вислухати, без оцінки його дій чи закидів. Їм особливо приємно, коли жінка просто сидить поруч і слухає, показуючи щиру цікавість до його розповіді. Звичайно, для цього потрібне терпіння та розуміння. Уміння слухати та чути – це те, що чоловіки люблять у жінках. Це є підтримкою для них, тому вони з радістю й надалі ділитимуться з вами своїми думками.

2. Безпосередність

Здатність радіти простим речам і щиро виражати емоції – одна з тих якостей, які чоловіки особливо цінують у жінок. Вони люблять, коли жінка раптом танцює, стоячи на кухні, або починає смішно наспівувати улюблену пісню. Вони з великим задоволенням частіше робитимуть вам сюрпризи, якщо знають, що реакція буде позитивною, бурхливою та щирою. Їм подобається бачити справжню жінку, яка не побоїться здатися смішною, без награної усмішки та стриманості.

3. Вміння водити машину

Багато чоловіків висміюють і скаржаться на жінок за кермом. Незважаючи на це, більшість із них згодні, що вміння водити машину просто необхідне сучасній жінці. А деякі з них готові піти ще далі і закохатися в жінку з новою силою просто за те, що вона вміє добре поводитися з машиною.

4. Вміння радіти тому, що є

Для чоловіка привабливіша жінка, яка все робить із радістю. Перестаньте скаржитися на те, що у вас чогось немає, краще почніть цінувати те, що є! Щастя не в ідеальній красі, багатстві або престижній роботі, а в тому, щоб вміти цінувати себе і знати, що ви – дивовижна і неповторна жінка, яка заслуговує на краще.

5. Вміння насолоджуватися їжею

Звичайно, це добре, якщо жінка дотримується правил здорового харчування та стежить за фігурою. Але якщо вона фанатично починає підраховувати калорії під час романтичної вечері – це вже перебір. Чоловікові сподобається, якщо ви зможете вільно іноді вийти з ним до ресторану або піцерії, провести добре час і говорити про смак їжі, а не про те, наскільки вона шкідлива.

6. Вміння добре готувати

Давня істина, яка продовжує працювати безвідмовно вже багато років: шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок. Звичайно, цей шлях не єдиний і, можливо, не головний, але він один із основних, і забувати про це не варто. Чоловіки люблять жінок, які готують і тих, які заради своїх чоловіків хочуть навчитися готувати ще краще.

7. Природність

Сьогодні багато дівчат коригують зовнішність за допомогою косметологів, різних процедур і навіть пластичної хірургії. Хоча чоловікам і подобається на таких дивитися, але більшість чоловіків згодні, що навряд чи вибрали б таку дівчину як дружину чи подругу для серйозних стосунків. Звичайно, дівчина повинна доглядати себе, але в міру. Більшість чоловіків цінують природність.

8. Готовність піти на компроміс

Будь-якому чоловікові буде приємно, якщо він знатиме, що його обраниця готова до компромісів та пошуку рішень, які влаштують їх обох. Пам’ятайте, що людські якості набагато важливіші за фізичні в кінцевому підсумку. Закохані не зможуть жити довго і щасливо разом, якщо не порозуміються і не навчаться поступатися один одному.

9. Турбота

Чоловіки цінують, коли жінка показує свою любов і турботу, замість просто нескінченно говорити про любов. Йому хочеться бачити, що він важливий для неї. Це особливо яскраво проявляється у щирій турботі. Допоможіть йому, коли він утомився чи захворів, робіть сюрпризи, вислуховуйте його проблеми. Покажіть все те, що хотіли б йому сказати. Чоловік це оцінить.

10. Почуття гумору

Більшість чоловіків цінують почуття гумору – куди ж без цього! Особливо, якщо ви збираєтеся жити разом, то без гумору вам скоро стане нудно. Крім того, вмілим жартом можна згладити різні конфліктні ситуації. Тому шукайте у собі гумор та розвивайте його.

11. Доглянутість

Навіть якщо чоловік іноді бурчить, що ви занадто довго стоїте біля дзеркала або купуєте зайву косметику, насправді він цінує те, що ви доглядаєте. Це означає, що ви хочете йому подобатися, і що він важливий для вас. А ще це для нього є сигналом того, що ви дбатимете про нього так само, як ви дбаєте свою зовнішність.

12. Сила духу

Одна з найкращих жіночих якостей – це сила духу. Звичайно, іноді жінка має бути слабкою та беззахисною, вона навіть може дозволяти чоловікові періодично «рятувати» її від якихось проблем. Але він має бути впевненим у тому, що у складній ситуації ви будете поряд і допоможете йому все подолати. Він повинен відчувати, що за його тендітною жінкою ховається надійна опора.

Виберіть дзеркало - і прочитайте риси вашої особистості, про які ви не знали

понеділок, 11 грудень 2023, 11:07

Психогеометрія є досить новою технікою для оцінки різних типів особистості. Коли ми бачимо ряд форм, нашу увагу автоматично привертає одна з них, передають Патріоти України. Цей вибір визначається освітою, навколишнім середовищем, досвідом взаємин, пр...

Лінія серця на руці: Як розпізнати знаки долі на вашій долоні

понеділок, 11 грудень 2023, 10:07

Нашу долоню перетинають всілякі лінії. Одні видно чіткіше, інші ледве помітні. Лінія серця на руці на їх фоні помітно виділяється. Вона відповідає за емоційну складову людського життя, передають Патріоти України. По ній можна визначити характер і житт...