Ці предмети зламають пральну машину - ніколи не кладіть їх!

В інтернеті гуляє немислима кількість порад щодо прання речей. Деякі дійсно працюють і допомагають, а інші ж можуть обернутися непередбачуваною поломкою. Розповідаємо, які речі не можна класти в пральну машину за жодних обставин, передають Патріоти України.

Деталі

Зазначимо, що багато рекомендацій не тільки здатні зіпсувати ваш одяг або білизну, а й призвести до дорогого ремонту техніки або навіть остаточного та безповоротного виходу з ладу. Існує три популярні хибні думки, якими люди частково знищують свої пральні машини.

Вологі серветки для видалення волосся.

Вважається, що вони допоможуть зібрати дрібне сміття, волосся і навіть видалити котушки, тобто все зайве, що опиниться в барабані разом із брудним одягом. Насправді ж такі експерименти можуть обернутися серйозною проблемою - серветка найімовірніше просто застрягне в барабані.

Фольга проти електризації одягу

Звичайна харчова фольга здатна позбавити вас неприємної електризації речей. Принаймні, таку пораду дають непрофесіонали. Однак розумні люди знають, що в процесі прання вона розпадеться на дрібні шматочки і заб'є фільтр пральної машинки.

Одноразовий пакет для збору сміття

Ще одна порада, яка гарантовано обернеться марнотратством і зайвими витратами. Його з імовірністю 99% затягне в барабан, а життя від цього легше не стане, адже техніку доведеться ремонтувати.

Фактор, про який забувають кулінари: Чому пліснявіє варення в банках

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:12

Смачне варення - улюблена заготівля багатьох. Взимку так чудово відкрити баночку і поласувати разом з тоненькими млинцями або просто з хлібом, передають Патріоти України. Але кожен хоч раз стикався з такою проблемою, як цвіль у варення. Не всі одразу ...

Знак згори або просто сіла батарейка: Що означає, коли годинник зупинився

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:52

Зупинка годинника може мати кілька різних інтерпретацій та значень, залежно від контексту та ситуації, а також особистих переконань його власника. У цій публікації УНІАН зібрав найпоширеніші відповіді, що означає, коли годинник зупинився, і всі відомі ...