Ця оптична ілюзія змусить попітніти - тільки 5% людей можуть розв'язати її

Тільки 5% людей можуть виявити на картинці соняшник, захований серед бджіл, передають Патріоти України.

Дослідження показують, що оптичні ілюзії є частиною сфери психоаналізу, яка проливає світло на те, як ви сприймаєте речі. Нормальний людський мозок може дивитися на речі або зображення по-різному, формуючи різне сприйняття під кожним кутом.

Дослідження показують, що чим більше ви тренуєте свій мозок, вирішуючи складні головоломки, тим розумнішими ви стаєте.

Отже, перед вами нова оптична ілюзія. Здається, на малюнку зображені лише бджоли, але це не так. Серед комах "сховався" соняшник. Завдання здається легким, проте на його рішення дається лише 11 секунд. Час пішов!

Ви помітили прихований соняшник за 11 секунд? Якщо ви уважно подивитеся на нижню ліву частину зображення, то побачите соняшник, захований серед бджіл. Ця оптична ілюзія може показати, наскільки хороший у вас зір.

Для вашої зручності соняшник виділено на зображенні нижче.


Плита довго сяятиме чистотою: Що зробити, щоб жир не прилипав

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:12

Через тривале приготування їжі на плиті зазвичай утворюється нагар. Сліди соусів, жиру або шматочки їжі, що пригоріли, легко зникнуть, якщо скористатися простим домашнім засобом для миття, передають Патріоти України. Цей метод миття плити особливо ста...

А ви це знали? Що насправді означає розбити посуд - народні прикмети

п’ятниця, 1 грудень 2023, 17:30

Серед народних прикмет чи не найбільше тих, що пов’язані з розбитим посудом. Ці забобони настільки глибоко вкоренилися в культурі, що передавалися з покоління у покоління як дуже несприятливий знак, передають Патріоти України. Розбитий посуд традиційно...