Ця оптична ілюзія змусить попітніти - тільки 5% людей можуть розв'язати її

Тільки 5% людей можуть виявити на картинці соняшник, захований серед бджіл, передають Патріоти України.

Дослідження показують, що оптичні ілюзії є частиною сфери психоаналізу, яка проливає світло на те, як ви сприймаєте речі. Нормальний людський мозок може дивитися на речі або зображення по-різному, формуючи різне сприйняття під кожним кутом.

Дослідження показують, що чим більше ви тренуєте свій мозок, вирішуючи складні головоломки, тим розумнішими ви стаєте.

Отже, перед вами нова оптична ілюзія. Здається, на малюнку зображені лише бджоли, але це не так. Серед комах "сховався" соняшник. Завдання здається легким, проте на його рішення дається лише 11 секунд. Час пішов!

Ви помітили прихований соняшник за 11 секунд? Якщо ви уважно подивитеся на нижню ліву частину зображення, то побачите соняшник, захований серед бджіл. Ця оптична ілюзія може показати, наскільки хороший у вас зір.

Для вашої зручності соняшник виділено на зображенні нижче.


Цвіль відразу зникне: Який підручний продукт розпорошити на герметик у ванній

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:15

У ванній кімнаті через високий рівень вологості часто утворюється грибок. Особливо страждає від цвілі силіконовий герметик у душовій кабіні, проте його легко очистити, передають Патріоти України. Щоб позбутися плісняви, розпорошіть на герметик у ванній...

Оберіть ліхтар - і дізнайтесь, хто ваші найкращі помічники в житті

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:13

Підсвідомість знає набагато більше, ніж свідомість, це давно відомо. Але повідомляє нам інформацію вибірково, та й ми не завжди прислухаємося до внутрішнього голосу, передають Патріоти України. Тест-ліхтар допоможе вам прислухатися до своїх внутрішніх ...