Ця поширена помилка може пошкодити ваш телефон - не варто так робити

Зараз стало дуже поширеним заряджати свій мобільний за допомогою зарядки іншого пристрою. Однак, здавалося б така проста річ може серйозно пошкодити смартфон. Про це пише SantePlus, передають Патріоти України.

Зокрема, на самому початку, з появою смартфонів, кожен бренд виготовляв свій власний зарядний пристрій із певним типом входу, напругою та струмом. Тому при зарядці пристрою приладом іншої марки можуть виникнути проблеми.

Сьогодні, як ви вже могли помітити, існує певна закономірність у входах для зарядних пристроїв, таких як micro USB, USB і USB Type-C, яка характерна для iPhone.

Більшість зарядних пристроїв відповідають певному стандарту напруги, який становить близько 5 Вт, особливо це стосується Samsung (5 Вт), Motorola (5,1 Вт) і ASUS (5 Вт).

Також потрібно знати, що для заряджання мобільного телефону іншим зарядним пристроєм сила струму має дорівнювати або перевищувати максимальну ємність, необхідну для мобільного. Таким чином, навіть перевищивши ліміт підсилювача, ваш смартфон буде використовувати лише необхідне для підзарядки акумулятора.

Однак, коли "чужий" зарядний пристрій має менший струм, ніж зазвичай використовує ваш смартфон, то це може скоротити термін служби батареї.

Як потрібно заряджати

Важливо використовувати зарядний пристрій, електрична напруга якого подібна до напруги вашого телефону. Сила струму зарядного пристрою також має дорівнювати або перевищувати силу струму смартфона.

До того ж ніколи не використовуйте неоригінальні зарядні пристрої та кабелі. Деякі з них можуть серйозно пошкодити ваш мобільний телефон або навіть бути небезпечними для вашої безпеки.

Українцям масово підсовують фальсифікат масла: Як розпізнати в умовах відсутності перевірок

вівторок, 7 лютий 2023, 9:28

В Україні на час воєнного стану скасували планові перевірки якості продуктів харчування. У результаті кількість фальсифікованої продукції лише збільшилась. Дійшло до того, що недобросовісні виробники почали використовувати відомі торгові марки та назви...

Психологічний тест: Оберіть кота на картинці - і читайте про секрети вашого характеру

вівторок, 7 лютий 2023, 9:17

Вам потрібно вибрати тільки одну картинку з котиком з представлених і прочитати, що ж вона означає. Якщо ви обрали першого кота, то ви звикли тримати все під контролем. Ви справжній лідер, який завжди прагне знайти золоту середину. Також ви не терпите ...