Цукрозамінники - "кращий" спосіб підірвати своє здоров’я. Уважно читайте склад на етикетках

У гонитві за здоровим харчуванням стало модно замінювати в своєму раціоні звичайну газовану воду дієтичною. Але якої шкоди це завдає здоров’ю, передають Патріоти України.

Дієтичні газовані напої з майже нульовою калорійністю користуються великою популярністю. Адже всі знають, що в звичайній газованій воді дуже багато цукру, а значить вона шкідлива для зубів і фігури. Але чи не створюємо ми собі нові проблеми, захоплюючись напоями без цукру? Приведемо основні моменти, чим саме цукрозамінники більш шкідливі.

1. Надмірне вживання.

Якщо ви п’єте солодку воду, слід пам’ятати, що вона шкідлива і багато її пити не варто. Але коли мова йде про напої без цукру, це ніби дає “зелене світло” для її більшого споживання. І в результаті ви можете випити літр, а то і більше “дієтичної” газованої води. При цьому ваш організм не отримає від напою ніякої користі, а надлишок цукрозамінників та вуглекислого газу викличе проблеми з травленням.

2. Цукрозамінники змушують їсти більше.

Такий замінник, як аспартам, пригнічує вироблення гормону серотоніну в організмі. Через це ви відчуваєте себе голодними, відчуття ситості довго не приходить, а значить ви з’їсте більше.

3. Цукрозамінники викликають ряд хвороб.

Якщо тривалий час вживати напої з аспартамом, можна заробити багато проблем зі здоров’ям: від алергії і головного болю до хвороб щитоподібної залози і безпліддя.

4. Ризик інфаркту та інсульту.

Навіть одна банка напою з цукрозамінниками в тиждень підвищує на 50% ризик виникнення інфаркта або інсульта і вкрай негативно впливає на роботу серцево-судинної системи.

5. Цукровий діабет.

Напої без цукру містять підсолоджувачі, а тому наш мозок розпізнає їх як солодкі і активно виробляє інсулін. Однак глюкоза, яку він повинен переробляти, в організм не надходить. Це має два види наслідків.

По-перше, викинутий в кров інсулін викликає жагу до солодкого. По-друге, при постійному “обмані” інсуліну він перестає реагувати на сигнали мозку про надходження в організм глюкози – відповідно розвивається цукровий діабет

Щоб потім "серце не боліло": Британські експерти пояснили, як правильно підготувати кімнатні рослини до зими

неділя, 1 жовтень 2023, 4:15

Кімнатні рослини скоро увійдуть у період спокою, а це означає, що їхнє зростання сповільниться, і їм може знадобитися зміна режиму поливання. . Зимовий сезон – непростий час для кімнатних рослин. І хоча випробувати на собі сніг і мороз їм не доведеть...

Це може бути небезпечним для організму! Продукти-вороги, які категорично не можна їсти разом

субота, 30 вересень 2023, 21:28

Ягоди, овочі, каші, фрукти, зелень, молочні продукти, м'ясо, морепродукти та риба - продукти, які обов'язково мають бути в раціоні кожної людини для отримання вітамінів та необхідних мінералів. Але, потрібно знати, що є поєднання продуктів, які можуть ...