Цвіль відразу зникне: Який підручний продукт розпорошити на герметик у ванній

У ванній кімнаті через високий рівень вологості часто утворюється грибок. Особливо страждає від цвілі силіконовий герметик у душовій кабіні, проте його легко очистити, передають Патріоти України.

Щоб позбутися плісняви, розпорошіть на герметик у ванній один підручний продукт. Про ефективний лайфхак розповідає Express.

Так, озбройтеся рукавичками, захисними окулярами, розпилювачем, чистими ганчірками та звичайним оцтом. Рідина нерідко використовується при прибиранні та стане ефективним засобом для видалення цвілі.

Спочатку розпиліть оцет на герметик. Залиште на 5 хвилин, а потім протріть. Щоб дістатися до найважчих місць, нанесіть оцет на стару зубну щітку і обережно потріть кути. Знову промийте ділянку і промокніть її чистою тканиною, щоб герметик швидше висох.

Якщо пліснява стійка, то спробуйте ще одну хитрість. Відірвіть трохи туалетного паперу і розпиліть на нього оцет. Покладіть папір на силіконовий герметик і залиште на кілька годин. Потім видаліть папір, протріть поверхню м’якою щіткою. На завершення ретельно промийте силікон і витріть чистою губкою.

Цю помилку роблять дуже часто: Як посмажити м'ясо з цибулею, щоб було смачно

субота, 2 грудень 2023, 12:40

Найчастіше в рецептах можна зустріти такий спосіб: спочатку нарізають і смажать цибулю, потім додають м'ясо. Проте досвідчені кухарі робити так не рекомендують, передають Патріоти України. Насамперед тому, що поки ви закидаєте на гарячу сковороду м'ясо...

У жодному разі не періть ці речі разом - зіпсуєте весь гардероб

субота, 2 грудень 2023, 12:15

Поява пральних машинок у рази спростила жінкам ведення побуту. Навіть страшно подумати, що ще наші бабусі і навіть мами змушені були прати вручну одяг, передають Патріоти України. Зараз неможливо уявити комфортне життя без пральної машинки. Однак досяг...