Цвілі більше не буде! Потужні засоби для усунення цієї проблеми є на кожній кухні

Вічно волога ванна кімната є "ідеальним" середовищем для розмноження спор цвілі, що дуже шкідливо для здоров’я, а також сильно псує зовнішній вигляд вашого будинку. Щоб ця проблема не вразила вашу ванну ще більше, зачепивши стіни та плитку, необхідно швидко усувати її за перших проявів, передають Патріоти України.

"Телеграф" розповідає вам про два ефективні засоби, які швидко та якісно розв'яжуть проблему із пліснявою назавжди. Як зазначає портал santeplus, також великою їх перевагою є дешевизна. Щобільше, всі необхідні "інгредієнти" найчастіше завжди є на кожній кухні.

Як позбудеться цвілі у ванній

  • Оцет та сода

Один із найпотужніших засобів для усунення цвілі — це поєднання оцту та харчової соди. Ці два продукти легені знищують надокучливу плісняву. Як зробити розчин? У пульверизаторі змішайте гарячу воду із двома столовими ложками харчової соди та склянкою оцту. Потім нанесіть безпосередньо на плями цвілі і ретельно почистьте старою зубною щіткою. Коли закінчите, просто змийте теплою водою.

  • Перекис водню та харчова сода

Щоб назавжди видалити цвіль зі стін та плитки вашої ванної кімнати, суміш перекису водню та харчової соди також дуже ефективна. Змішайте їх із невеликою кількістю теплої води та рідини для миття посуду. Потім нанесіть цей засіб на уражені ділянки серветкою з мікрофібри, і почистьте старою зубною щіткою.

Виберіть один ключ на картинці - і ви дізнаєтеся, які двері відчиняться для вас у майбутньому

четвер, 21 вересень 2023, 18:15

Ваш вибір розповість вам багато про найближче майбутнє та майбутні події. А саме, ключ є символом секрету, а також відкриття одного та закриття іншого розділу в житті. Пройдіть цей цікавий особистісний тест і дізнайтеся, яка нова сторінка чекає на вас ...

Це важливо знати: Скільки можна зберігати закрутки і коли продукти стають непридатними

четвер, 21 вересень 2023, 17:15

В Україні триває війна і є ймовірність, що буде дефіцит товарів та здорожчання продуктів. Інколи під час аварійних відключень встає запитання,, що приготувати собі поїсти. Інші господині ретельно готуються до зими й роблять консервацію, передають Патрі...