Туалет завжди пахнутиме гарно - простий метод врятує тих, хто не терпить зайві "аромати"

Неприємний запах в туалеті - явище не дивне, але позбутись від нього хочеться якомога швидше. У хід, окрім регулярного прибирання, іде маса трюків. І ще один з’явився у TikTok, передають Патріоти України.

Блогерка Наталі Хайд (@natalienuernberger), яка дає поради з домашнього господарства, поділилась своїм лайфхаком на цей випадок. Щоби освіжити запах в туалеті перед приходом гостей, вона використовує один простий засіб.

Щоби змусити гостей почуватись комфортно, вона розставляє по всьому дому ароматичні свічки. А в бачок унітазу окремо додає невелику кількість кондиціонера для прання.

Додавати потрібно невелику кількість – всього пару столових ложок. Засіб змішається з водою і після кожного змивання поширюватиме в туалеті аромат щойно випраної білизни. Такого лайфхаку вистачить на кілька змивань.

Чимало користувачів похвалили метод, поділившись, що він і справді чудово освіжає туалетну кімнату, хоч і на короткий час. Деякі пішли ще далі і порадили додавати кілька крапель кондиціонеру у побутовий осушувач повітря. Тоді аромат стоятиме довше і буде поширюватись на більшу площу.

Але один коментатор застеріг від використання великої кількості засобу в унітазі. За його словами, кондиціонер може почати осідати на деталях механізму зливного бачка і вони з часом злипнуться. В кращому разі після цього їм знадобиться промивання, в гіршому – ремонт, а то й замін

Перше побачене на картинці розповість що заважає вам мати міцні стосунки

середа, 29 листопад 2023, 7:40

Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони сподіваються на щось серйозне, а не для того, щоб “не прогавити момент”. Але через деякий час у відносинах починаються проблеми і вони припиняються. Зазвичай, люди самі створюють проблеми, передають Патрі...

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...