Туристам на замітку: У який час доби найкраще летіти літаком - бортпровідниця поділилась секретом

Під час польоту літаком мандрівники хочуть, щоб все було максимально комфортно. Однак, у літаках працюють люди, які можуть мати різний настрій та можуть бути втомленими або роздратованими. Тому фахівці назвали час, який вважають найкращим для мандрівок літаком, пише NBC News, передають Патріоти України.

Так, колишня бортпровідниця Стелла Конноллі розповіла, що найкраще обслуговування на ранкових рейсах. Все через те, що ці рейси рідше затримуються, а тому персонал має хороший настрій.

До того ж екіпаж літака також хоче вчасно потрапити до місця призначення та й повернутися додому. Також "ранкові літаки" зазвичай набагато чистіші.

Турбулентність

Експерт каже, що ранкове повітря сприятливіше для польотів. А от у другій половині дня часто змінюється погода та може бути гроза. Повітря стає ніби "вибоїстим", що спричиняє турбулентність.

Стиковочний рейс

Важливо, якщо у вас дуже мало часу на пересадку, не соромтеся про це сказати бортпровідникам. Вони можуть зробити оголошення про те, що пасажири, які мають стиковочні рейси, вийдуть першими.

Окрім того, потрібно бути ввічливими, коли будете просити про цю послугу. Адже персонал не зобов'язаний забезпечити вам швидкий вихід.

Принесе щастя і гроші! Ось якого кольору має бути килимок біля дверей

вівторок, 31 січень 2023, 15:12

Останнім часом набули популярності різноманітні веселі та яскраві килимки для вхідних дверей. Вони поліпшують настрій відвідувачам у громадських місцях і радують, коли ви повертаєтесь додому. Але насправді не всі з них можуть принести удачу. Так, зокре...

От в чому секрет! Як прибрати білий наліт у ванній - допоможуть два інгредієнти

вівторок, 31 січень 2023, 14:55

Вапняний наліт - дуже поширене явище, і за допомогою звичайних засобів позбавитися від нього важко. Справа в тому, що вода в трубах містить у складі мінеральні солі, що, осідаючи на поверхнях, утворюють товстий шар відкладень, передають Патріоти Україн...