Тварина, яку ви побачите першою на зображенні, покаже, що для вас найважливіше в любові

Психологічний тест на характер, який ми пропонуємо своїм читачам пройти сьогодні, допоможе дізнатися, що для вас найважливіше в любові, передають Патріоти України.

Заснований він на роботі підсвідомості, яка, як відомо, зберігає всі дрібниці, нюанси та події, які колись з нами відбулися і залишили незримий відбиток на нашому сприйнятті дійсності. Сьогодні з'явиться реальний шанс зрозуміти, що і чому для вас є найважливішим у любові. Погляньте на картинку внизу. Яку тварину ви побачили першою?

Лисиця

Якщо першою ви побачили лисицю, вас відрізняє мудрість і благородство. Від природи вас виділяє позитивне мислення і романтизм. У вас розвинений сильний зв'язок з родиною. У відносинах і любові ви шукайте людину, яка би поділяла ваші цінності. Ви тільки «за» серйозні та тривалі стосунки, але вам просто як повітря необхідний особистий простір і важлива свобода. Поруч з людиною ви будете рівно до тих пір, поки не відчуєте себе замкненим у чотирьох стінах.

Дельфін

Якщо вам першим в очі кинулося зображення дельфіна, ви щаслива і витончена людина. У любові вам важливо знайти місце спокійного і розумного партнера. Завдяки природному шарму, ви притягуєте людей, знаєте про це, і це вам подобається. Ви — інтелігентна і розумна людина, у якої все в житті та відносинах знаходиться в ідеальній гармонії та балансі. Доброта, врівноваженість і спокій — якості, які вас характеризують. Ви рано починаєте мріяти про велику сім'ю і дбаєте про всіх навколо. Ви чудово обізнані, що подобається вашим навіть найдальшим родичам і друзям, і вже точно пам'ятаєте дату їх народження.

Буде пахнути, як у найкращих готелях! Як подарувати приємний аромат і "хрускіт" постільній білизні - лайфхак

понеділок, 29 травень 2023, 10:12

Деякі люди уявляють, що співробітники готелів, наприклад покоївки, мають особливі секрети, які дозволяють їм досягти неймовірної чистоти та приємного аромату постільної білизни. У цьому нічого складного, передають Патріоти України. Прачки кращих готелі...

П'ять корисних продуктів на сніданок зроблять вас гладкішими

понеділок, 29 травень 2023, 9:40

Якщо ті українці, які дотримуються режиму здорового харчування, на сніданок випивають келих вітамінного коктейлю, то більшість впевнені в тому, що сніданок повинен бути найбільш калорійним прийомом їжі за день. Фахівці у галузі харчування, попереджають...