Творить дива! "Чарівний" відвар, з яким зацвіте і алое, і герань, і грошове дерево

Щоб підгодувати кімнатні рослини, зовсім не обов’язково вирушати за спеціальними препаратами до магазину - часто все необхідне росте у вашому городі. Так, необхідний компонент для добрива, про який йтиметься далі, - не що інше, як буряк, передають Патріоти України.

Подробиці

Цей коренеплід багатий на корисні речовини, а при варінні частина поживних мікроелементів йде у воду. Таким чином, у буряковому відварі міститься калій, кальцій, магній, фтор, фосфор та марганець.

Грунтуючись на цьому, квітникарі стверджують, що подібне підживлення сприятиме появі бутонів на будь-якій квітці, у тому числі герані, грошовому дереві та столітнику.

Якщо ви вирішили перевірити ефективність такого нестандартного добрива, пам’ятайте: відвар обов’язково повинен мати такі якості, як свіжість і прісність, це означає, що додавати сіль у воду в процесі варіння буряків не варто.

Перед тим як приступити до поливу, розведіть концентрат у такій же кількості води. Використовувати буряковий відвар для цвітіння кімнатних рослин краще всього у березні, коли вони відійдуть від періоду зимового спокою.

Як дізнатися, скільки дітей судилося вам за датою народження - секрет від нумерологів

середа, 29 березень 2023, 18:23

Дуже хочеться зазирнути трохи в майбутнє, коли будуєш великі плани. Особливо це стосується сім'ї і появи на світ дітей, якщо відносини стають серйозними, або ви вирішили, що маєте для цього достатньо здоров'я, сил і життєвого досвіду, передають Патріот...

Виберіть фігуру - і дізнайтеся про свою слабкість: Психологічний тест по картинці

середа, 29 березень 2023, 18:10

Психологічний тест у картинці здатний розкрити вашу особистість без допомоги фахівця. Асоціативний експрес-тест дасть точну відповідь, адже вона ґрунтується на індивідуальності кожної людини. Пропонуємо пройти тест і дізнатися про свою головну слабкіст...