Творить дива! Як попередити появу плісняви в оселі за допомогою одного засобу

Пліснява є епіцентром розповсюдження токсинів і алергенів. Вони є небезпечні для здоров’я. Зокрема, для системи органів дихання, передають Патріоти України.

Позбавитись від плісняви буває дуже важко. Ви її видаляєте, а вона знов з’являється знов. Основна причина полягає в поганій вентиляції та високій вологості. Читайте далі про спосіб зарадити проблемі.

Як це зробити

Пліснява любить шухляди для білизни, віддалені кути шафи, підвіконня. Щоб знизити ризик її виникнення потрібен абсорбувальний матеріал. І для цього якнайкраще підходить крейда. Навіть кольорова.

Вона добре вбирає зайву вологу та створює погані умови для розвитку плісняви. Додатково на шматки крейди рекомендують наносити масло гвоздики. Це дуже сильний антибактеріальний та антигрибковий засіб.

Виходить наступний план дій. Крейда вбирає вологу, а масло паралельно робить дезінфекцію. Окрім того, вам сподобається ароматичний ефект. Спосіб простий та дієвий. І пахне після нього набагато краще, ніж після обробки оцтом.

Ніколи не удобрюйте цим город - популярні засоби, які насправді несуть шкоду

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:57

Інтернет рясніє лайфхаками, чим підживити город, щоби отримати найкращий врожай. Але, як водиться, не всі із цих порад мають під собою реальне підгрунтя. Чимало лайфхаків не просто не корисні, а ще й можуть завдати серйозної шкоди. OBOZREVATEL зібрав т...

Обираємо огірки, які не гірчать - п'ять сортів, щоб виростити цього року

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:54

Навесні розпочинається сезон городництва та садівництва. Багато хто заздалегідь купує насіння овочів, щоб можна було вчасно посіяти. Зокрема, намагаються підшукати сорти огірків, які не гірчать. Читайте про п'ять з них в матеріалі ТСН.ua, передають Па...