У холодну чи гарячу? Досвідчені господині розповіли, в яку воду треба кидати картоплю

Відварена картопля може бути використана як самостійний гарнір або ж стати частиною іншої страви. Тому важливо навчитися готувати її правильно, передають Патріоти України.

Не всі знають про те, що на якість та користь коренеплоду багато в чому впливає навіть температура води. Якщо припустити лише одну маленьку помилку, то страва буде зіпсована.

У якій воді потрібно варити картоплю

Багато господарок звикли до того, що коренеплід закладається в холодну воду і після кипіння починається відлік часу для варіння. Проте це не зовсім коректно.

Через таке варіння більшість поживних речовин з картоплі віддається воді.

Тому варити коренеплід варто тільки в гарячій воді. Спочатку рідина має закипіти і тільки потім ми додаємо картоплю.

Якщо ви не можете чекати, то варто зробити простіше – обдайте сирий коренеплід окропом, а потім сміливо відправляйте в каструлю з холодною водою.

За такого підходу картопля залишиться смачною, корисною і збереже цілісність форми.

Ви будете здивовані! Який колір одягу категорично не підходить кожному із знаків зодіаку

субота, 20 липень 2024, 22:30

Природньо, що кожна людина прагне гарно виглядати та стильно вдягатися, передають Патріоти України. Для цього не обов'язково витрачати купу грошей — якщо, звичайно, дослухатися до порад Джорджо Армані. А ще, виявляється, варто звертати увагу на поради ...

Варто знати! Як легко відрізнити натуральний мед від аналога з цукру

субота, 20 липень 2024, 21:15

Натуральний мед корисний для здоров’я. Він має виражений смак та аромат. З цукровим фальсифікатом це немає нічого спільного. Дуже прикро попадати на підробку замість смачного меду. Як їх відрізняти, читайте далі у статті, передають Патріоти України. Це...