У супермаркеті вас не зможуть обдурити - проверніть цей хитрий трюк із телефоном

Багато людей вважають за краще робити покупки в супермаркетах і гіпермаркетах, де можна знайти все - від фруктів та овочів до спідньої білизни, взуття та шкарпеток. Дуже зручно завантажити все необхідне в візок, сплатити на касі та піти додому з покупками, передають Патріоти України.

Найчастіше в таких магазинах фрукти та овочі необхідно вибирати та зважувати самостійно. При цьому покупці навіть не замислюються, чи точні ваги. Але ж в магазинах можуть свідомо чи ні обманювати покупців не лише неправильними цінами, а й обважуючи їх. Є невелика хитрість, щоб легко перевірити точність ваг в магазині. Для цього знадобиться лише смартфон. Секрет розкрив Jenata.

Як перевірити точність ваг у магазині

Виявляється, за допомогою свого телефону можна легко перевірити, чи не брешуть ваги. Щоправда, для цього потрібно знати скільки важить смартфон.

Потрібно просто підійти до ваг й покласти на них телефон. Якщо на табло висвітиться їхня реальна вага, значить техніка не бреше. Завдяки цьому трюку можна вибрати найточніший прилад і зважити фрукти та овочі саме там. Замість телефону можна використовувати ключі, монету або інший предмет, точна вага якого вам відома.

От у чому секрет! Чим змастити відбивні за годину до смаження

четвер, 23 травень 2024, 18:08

Перед обсмажуванням м’яса товсті шматки бажано зробити плоскішими за допомогою відбивного молотка. Однак ця процедура далеко не завжди дозволяє досягти ідеального результату. М’ясний продукт може залишитися жорстким. В результаті готове блюдо буде важк...

Варто знати! У якому разі макарони після варіння обов’язково промивають водою

четвер, 23 травень 2024, 17:08

Макарони – гарний гарнір, який допоможе в потрібний момент. При приготуванні цієї страви потрібно точно дотримуватись рецепту. Запобігти злипанню макаронів можна, якщо слідувати порадам досвідчених кухарів. Деякі господарки сумніваються, чи треба проми...