У ваш автомобіль в’їхала інша машина: Що робити в першу чергу (поради юристів)

Навіть досвідчені водії, які провели за кермом не один рік, можуть потрапити в ДТП, адже крім них на дорогах багато тих, хто не завжди перебуває в урівноваженому стані або, на жаль, бездоганно дотримується правил дорожнього руху. Про те, що робити їм, а також так званим чайникам у нестандартних ситуаціях пояснили юристи одного з Telegram-каналів, передають Патріоти України.

«Зберігайте спокій і невідкладно дійте. Після зіткнення важливо вирівняти дихання, заспокоїтися. Зупиніть автомобіль, увімкніть аварійну сигналізацію і переконайтеся, що всі пасажири в безпеці. При необхідності викличте швидку і надайте першу допомогу потерпілим», — радять фахівці.

Після цього слід викликати поліцію — незалежно від тяжкості дорожньо-транспортної пригоди — і діяти відповідно до вказівок правоохоронців.

Далі потрібно зафіксувати докази. «Якщо ви почуваєтеся відносно нормально, у вас відсутні пошкодження, починайте фото- та відеофіксацію місця пригоди та ушкоджень автомобілів. Бажано з усним супроводом», — радять юристи.

Також слід записати імена та контактні дані свідків події і зробити фото документів другого учасника ДТП. Ці докази можуть бути корисні для подальшого розгляду ситуації. Після цього слід звернутися до страхової компанії.

«Повідомте Вашу страхову компанію про пригоду. В разі особливих складнощів, представник СК виїде на місце ДТП», — говориться у повідомленні.

Далі необхідно звернутися до адвоката або до юриста — своєчасне звернення до спеціаліста збереже нерви і чималі кошти, запевняють правники. А після врегулювання всіх питань, пов'язаних з інцидентом, варто завжди кермувати акуратно.

Лінія серця на руці: Як розпізнати знаки долі на вашій долоні

понеділок, 11 грудень 2023, 10:07

Нашу долоню перетинають всілякі лінії. Одні видно чіткіше, інші ледве помітні. Лінія серця на руці на їх фоні помітно виділяється. Вона відповідає за емоційну складову людського життя, передають Патріоти України. По ній можна визначити характер і житт...

Як позбутися запаху цвілі з рушників - рятівний метод

понеділок, 11 грудень 2023, 9:50

Основною причиною появи цвілі є надмірна вологість, тож важливо правильно сушити одяг та рушники після прання. Пліснява розростається на різних поверхнях і матеріалах, включаючи бавовну, тому рушники можуть стати справжнім розсадником грибкових спор, п...