У жодному разі не холодною водою! Як правильно поливати огірки в спеку

Під час сильної спеки не можна поливати огірки холодною водою. Про це повідомляє Telegram-канал "Моя дача. Сад и огород", передають Патріоти України.

«У жодному разі не поливайте огірки холодною водою! Це спричинить передчасне опадання зав'язей. Для поливу використовуйте теплу (25−28 °С), настояну воду. У спекотні дні поливайте рослини вранці або ввечері, а в холодну пору — вдень. У період зав'язування квіток припиніть полив на кілька днів. Це дозволить підсушити ґрунт та збільшить кількість жіночих квіток», — йдеться у повідомленні каналу.

Також на каналі рекомендують під час цвітіння та плодоношення збільшити інтенсивність поливу до 6−12 л на 1 кв. м та поливати рослини кожні 2−3 дні, а в спеку — щодня. «Орієнтуйтеся на ґрунт. Якщо ви бачите, що він почав підсихати, значить, огірки час поливати. До кінця сезону частоту поливів та їх обсяг зменшують», — йдеться у повідомленні.

Господиням на замітку! Дієві способи, які надовго повернуть білизну вашій ванні

п’ятниця, 12 серпень 2022, 18:15

Ви здивуєтеся, але навіть та ванна, яка на перший погляд здається чистою, насправді такою не є, передають Патріоти України. Що вже й казати про ті інсталяції, які явно потребують того, щоб їх привели в порядок. Однак в цій справі не можна діяти навманн...

Як ароматизувати одяг та білизну під час прання, прасування та в шафі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 17:14

Часом навіть після прання в пральній машині білизна зберігає неприємний запах, від якого важко позбутися, передають Патріоти України. Причина також може бути і в самій машинці, коли фільтр або ущільнення забруднені і зношені. Точно так же мокру білизну...