Українці ще настраждаються: Мольфари дали прогноз щодо завершення війни і окреслили терміни

Мольфари поділилися прогнозом, як і коли закінчиться війна в Україні та яке майбутнє на нас чекає вже після війни, передають Патріоти України.

Вони віщували війну перед 2014 роком і бачили, що це розростеться у ще більшу біду. Мольфарам вірять не всі, але після таких пророцтв усе більше людей чекають на новий прогноз, але тепер із датою перемоги України.

Що кажуть віщуни тепер і як їм вдається побачити майбутнє - дивіться в ексклюзиві TСН.ua. До всіх мольфарів головне запитання: коли закінчиться війна в Україні. І що взагалі буде далі. Є такі, що кажуть: добра чекати не варто, як і на повернення територій.

Що напророкувала карпатська мольфарка

Більшість мольфарів віщують, що Україна територіально знову стане такою, як була під час проголошення Незалежності. Так напророкувала і Марія Цвилінів, мольфарка, яке мешкає в Карпатах. Вона ствердно каже - переможе Україна, а усі тимчасово окуповані території знову будуть під українським прапором.

Про перемогу України кажуть і ще двоє карпатських віщунів. Місцеві порадили журналістці ТСН Оксані Радіоновій ще одного мольфара на ім’я Довбуш. У нього прогнози теж позитивні, чоловік впевнено каже - переможе Україна, але за певних умов. І теж навіть називає приблизні дати.

Чи буде повторне захоплення столиці?

Цього не відкидає карпатський віщун, але говорить і про те, чим ця спроба скінчиться. Пані Марія попереджає: українці ще настраждаються - віщує скруту, але зазначає, виграє війну саме чинний президент.

Пані Марія також ділиться секретом, як їй так вдається побачити майбутнє всієї України: "Астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – це все не є науками і передбачення, на жаль, чи інколи, на щастя, не завжди справджуються на 100%. Вірити в це чи ні - справа кожного. Але особисто я вірю, що кожна людина, якщо чогось дуже захоче - вона може це здійснити. А ще усі ми маємо вирітити в ЗСУ, зобов’язані дякувати їм щодня і не забувати підтримувати як морально, так і донатами".

Мінімум інгредієнтів, максимум задоволення! Найпростіший рецепт печива на кефірі - швидка випічка до чаю

четвер, 29 лютий 2024, 18:12

Один з найпростіших і швидких рецептів смачного і ніжного печива на кефірі. Мінімум інгредієнтів, максимум задоволення від випічки, передають Патріоти України. Збиваємо яйце віничком і всипаємо цукор, збиваємо до розчинення цукру. Вливаємо кефір кімнат...

ТОП-6 підступних причин, чому шкіра може передчасно постаріти

четвер, 29 лютий 2024, 17:15

Можна витрачати багато грошей на коштовні зволожувачі для обличчя та дорогу косметику, неухильно дотримуватися усіх вимог до догляду за шкірою, та іноді навіть невинні щоденні звички зведуть нанівець усі наші старання. Звичайно, одні звички не так легк...