Українців "атакують" мошки: Які натуральні засоби врятують від набридливих комах

У північних областях України мешканців "атакують" мошки, науковці радять захищатися від комах не репелентами, передають Патріоти України.

Мошки звикають до репелентів, тому з ними краще боротися такими натуральними засобами як пижмо, полинь, гвоздична олія та ванілін, розповів завідувач кафедри екології та охорони природи Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Тараса Шевченка Юрій Карпенко, повідомляє ТСН.

За його словами, однією з причин великої кількості мошок є те, що не всі переліткі птахи, які ними харчуються, прилетіли. "Багато птахів, особливо оці перелітні, на шляхах міграційних, у нас тут Дніпровський міграційний шлях, і по Десні мігрують, а це все прикордоння, коли воно бомбить, горить все, це все фактор неспокою і це фактор такий лімітуючий", - зазначив експерт.

Пухкий кекс на кефірі. Смакота до чаю за 5 хвилин + час на випічку!

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:08

Пухкий і дуже смачний кекс на кефірі, який готується буквально за 5 хвилин (не рахуючи час на випічку). За цим рецептом готувати дуже просто, так як змішати всі продукти можна навіть без міксера, передають Патріоти України. У глибоку миску додаємо яйця...

Як покращити якість дзвінків і відбиток пальця: ТОП-5 лайхаків на Android, які покращать ваше життя

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:07

У сучасному світі смартфони стали невід'ємною частиною нашого життя, допомагаючи нам залишатися на зв'язку, організовувати свій день та навіть розважатися. Однак, не всі користувачі знають про можливості своїх пристроїв, передають Патріоти України. На...