Українців закликали активно готуватися до блекауту: Чим треба запасатись

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) закликали українців активно готуватися до можливого тривалого блекауту. Насамперед запастися їжею, теплим одягом та ліками, передають Патріоти України.

"Важливо активно підготуватися. Зібрати необхідний продуктовий набір, щоб забезпечити раціон на досить довгий період, запастися теплим одягом, підготувати набір ліків, серед яких – проти хронічних чи сезонних захворювань", – розповів речник ДСНС Олександр Хорунжий.

Він зазначив: також необхідно максимально утеплити двері та вікна. А крім того, зробити одну кімнату в житлі максимально теплою. Це важливо насамперед на той випадок, якщо через російський обстріл будинок залишається без теплопостачання.

"Також потрібно запастися повербанками. А якщо є можливість – газовими пальниками та генераторами", – зазначив Хорунжий. Також він наголосив: не зайвим буде придбати вогнегасник. Для приміщень використовують:

  • вуглекислотні, що дають сильний охолоджувальний ефект;
  • порошкові, які "завжди були ефективнішими".

Крім того, заздалегідь варто дізнатися про місця розташування "пунктів незламності". Зокрема, створених у більшості рятувальних підрозділів ДСНС. "Ви можете прийти до найближчої пожежної частини, щоб обігрітися та отримати всю необхідну допомогу", – розповів Хорунжий.

Тест-картинка на унікальність особистості. Виберіть малюнок, який вам найбільше подобається!

субота, 28 січень 2023, 12:10

Швидкий тест по картинці допоможе дізнатися про себе багато нової та корисної інформації. Якщо ви готові дізнатися про свою особистість правду, нехай навіть і гірку, то пропонуємо вам пройти цей тест, розроблений голландськими психологами, передають Па...

Ефект приємно здивує! Названо три жири, які варто їсти більше для здорового схуднення

субота, 28 січень 2023, 11:30

Часи гонінь на жири, як на причину появи зайвої ваги далеко позаду. Тепер нутриціологи переконують - якісні жири допомагають підтримувати високий рівень енергії та насичують організм важливими елементами, передають Патріоти України. Але які жири їсти, ...