Усе не так просто, як ми гадали: Стоматолог розповів, чому не можна чистити зуби відразу після їжі

Щоденне чищення зубів потрібне для запобігання утворенню нальоту, який збільшує ризики розвитку карієсу і захворювань ясен. Багато хто вважає, що чистити зуби потрібно відразу після їжі, щоб позбутися від її залишків, проте фахівці впевнені, що це неправильний підхід, інформують Патріоти України.

В бесіді з Express стоматолог Ханна Кінселла розповіла, що чистка зубів відразу після їжі може нашкодити зубам. Справа в тому, що це пошкоджує ніжну зубну емаль - речовину, яка покриває зуби і захищає їх від зовнішніх подразників, а також карієсу. За словами доктора Кінселли, після їжі краще зачекати близько півгодини, особливо після вживання кислої їжі. "Це пов'язано з тим, що продукти, які містять лимонну кислоту, можуть на деякий час послабити зубну емаль, а чистка зубів занадто скоро після їжі призведе до її пошкодження", - уточнила фахівець.
Ще одна поширена помилка - міцно стискати щітку під час чищення зубів. На думку стоматолога, тиск, який чиниться на щітку, поширюється і на зуби. У підсумку це повільно руйнує зубну емаль, викликає підвищену чутливість і ерозію ясен.

З архіву ПУ. Тіло подає важливі сигнали: Лікар назвав запахи, які говорять про серйозні хвороби

субота, 29 січень 2022, 0:10

Різні захворювання починають проявлятися іноді тільки за допомогою різних запахів, які виходять від людини. Як стверджують лікарі, деякі аромати можуть сигналізувати про те, що потрібно швидше сходити до лікаря, а деякі – що пора викликати швидку допом...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг