Усе не так просто, як ми гадали: Стоматолог розповів, чому не можна чистити зуби відразу після їжі

Щоденне чищення зубів потрібне для запобігання утворенню нальоту, який збільшує ризики розвитку карієсу і захворювань ясен. Багато хто вважає, що чистити зуби потрібно відразу після їжі, щоб позбутися від її залишків, проте фахівці впевнені, що це неправильний підхід, інформують Патріоти України.

В бесіді з Express стоматолог Ханна Кінселла розповіла, що чистка зубів відразу після їжі може нашкодити зубам. Справа в тому, що це пошкоджує ніжну зубну емаль - речовину, яка покриває зуби і захищає їх від зовнішніх подразників, а також карієсу. За словами доктора Кінселли, після їжі краще зачекати близько півгодини, особливо після вживання кислої їжі. "Це пов'язано з тим, що продукти, які містять лимонну кислоту, можуть на деякий час послабити зубну емаль, а чистка зубів занадто скоро після їжі призведе до її пошкодження", - уточнила фахівець.
Ще одна поширена помилка - міцно стискати щітку під час чищення зубів. На думку стоматолога, тиск, який чиниться на щітку, поширюється і на зуби. У підсумку це повільно руйнує зубну емаль, викликає підвищену чутливість і ерозію ясен.

Як позбутися кухонних запахів за допомогою одного інгредієнта - лайфхак від французів

середа, 17 серпень 2022, 18:09

Інколи процес приготування настільки захопливий та насичений, що опісля весь одяг просякнутий кухонними запахами. Ми розповімо, як за допомогою всього лише одного інгредієнта позбутися цих неприємних ароматів, передають Патріоти України. Блогерка Бебс ...

Чим обробити сковорідку, щоб вона не пригорала -- простий та ефективний лайфхак

середа, 17 серпень 2022, 17:08

Щодня на кухні господині стикаються з безліччю проблем, особливо в процесі готовки. При приготуванні їжі на решітці кухонної плити залишається жировий наліт, алюмінієвий посуд при неправильному використанні обростає чорними плямами, а сковорода починає...