Увімкніть всього одну функцію на телефоні - і вона допоможе заощадити заряд батареї

Сучасні смартфони відомі не лише своєю функціональністю, а й любов'ю до швидкого розряджання акумулятора. Це і не дивно, враховуючи час, який ми ним користуємося на день, передають Патріоти України.

Слідування простим, але важливим правилам заряджання, а також деякі інші хитрощі допоможуть вам заощадити загальну кількість заряду. До останніх віднесемо і увімкнення темної теми в налаштуваннях екрану.

Детальніше про вплив цієї функції на батарею розповідає Santeplusmag. Слід зазначити, що економія споживання енергії при увімкненні "темної теми" буде залежати від типу вашого телефону. Якщо він має рідкокристалічний дисплей (РК), це навряд вдасться. А от смартфонам із екраном технології OLED (органічний світловипромінюючий діод) подібна функція справді згодиться.

Чому це впливає?

Суть вельми проста — OLED-екрани випромінюють світло для кожного пікселя окремо. Це означає, що пікселі чорного кольору майже не споживають енергію батареї. До того ж, подібний дисплей, на відміну від РК-варіанту не використовує додаткового підсвічування. Це теж заощаджує кількість заряду.

На жаль, сильно зекономити батарею вам не вдасться, особливо якщо телефон заряджаний менше, ніж наполовину. У такому разі при ввімкнені "темної теми" ви зможете заощадити 3-9 відсотки заряду. Якщо ж акумулятор телефона має всі 100%, то зміна кольорової гами екрану може допомогти продовжити користування телефоном до 45%.

Як активувати темний режим на смартфоні, щоб збільшити час роботи від акумулятора?

Темний режим на iPhone:

  • Перейдіть до "Налаштувань", потім виберіть "Дисплей" і "Яскравість".
  • Натисніть "Темний", щоб активувати темний режим на своєму мобільному телефоні.

Темний режим на пристроях Android:

  • Перейдіть у "Налаштування", а потім у "Екран" (або "Дисплей").
  • Виберіть опцію "Темна тема", торкнувшись її.

Печиво за 26 грн - найпростіший рецепт домашньої випічки із доступних інгредієнтів

вівторок, 30 травень 2023, 18:59

Печиво можна швидко приготувати у домашніх умовах. Смак залежатиме від фантазії господарки, яка може доповнити випічку новими інгредієнтами. Однак можна скористатися найпростішим рецептом - і десерт до чаю чи кави обійдеться менш ніж у 30 гривень, пере...

Увага на себе! Ось що обличчя може розповісти про стан вашого здоровʼя

вівторок, 30 травень 2023, 18:12

Іноді наше обличчя говорить більше, ніж ми хотіли б сказати. У цьому є і плюс. Пильний погляд у дзеркало допоможе визначити, де в організмі є дисбаланс, а можливо, і запобігти майбутній хворобі, передають Патріоти України. Ось декілька дефектів шкіри о...