В який час доби народиться людина - таким і буде все її життя

Існує 6 часових періодів, вони знаходяться під впливом різних планет і відрізняються енергетично. Дізнайтеся точний час свого народження - і ви прочитаєте про себе багато нового і цікавого, передають Патріоти України.

Перший період: 00:00 - 4:00

00:00 - 02:00. Ці люди знаходяться під заступництвом Меркурія, вони прекрасні оратори і організатори. Дуже освічені, мають прекрасні аналітичні здібності, найчастіше відмінники в школі та університеті. Дуже комунікабельні, тому стануть душею будь-якої компанії.

02:00 - 4:00. Люди, народжені в цей час, перебувають під заступництвом Венери. Вони дуже творчі, люблять мистецтво і красу, тому ретельно вибирають інтер'єр для дому та власний гардероб. Дуже ощадливі, вміють правильно розпоряджатися фінансами.

Другий період: 4:00 - 8:00

4:00 - 6:00. Цими людьми керує Марс, тому вони трохи агресивні і жорсткі, але в той же час неймовірно яскраві особистості. Вони дуже цілеспрямовані, напролом ідуть до своєї мети, поряд з собою бажають бачити такого ж сильного партнера.

6:00 - 08:00. Люди, народжені в цей час перебувають під владою Нептуна. Вони дуже глибокі натури, з багатим внутрішнім світом, їм легко розуміти інших людей. Однак, це дуже неоднозначні люди, часом вони схильні робити вчинки, яких від них ніхто не міг очікувати.

Третій період: 08:00 - 12:00

08:00 - 10:00. Цим людям протегує Уран. Вони дуже комунікабельні, доброзичливі і легкі в спілкуванні, тому у них багато друзів. Завжди борються і відстоюють правду, захищають слабких.

10:00 - 12:00. Людьми, народженими в цей часовий проміжок, управляє Сатурн. Це природжені управлінці, вони мають величезний авторитет і зазвичай займають високі посади. Це віддані однолюби, однак на особисте життя у них залишається занадто мало часу, тому там не все складається вдало.

Четвертий період: 12:00 - 16:00

12:00 - 14:00. Ці люди підвладні Юпітеру. Вони прекрасні вчителі і наставники, володіють знаннями і мудрістю, яку здатні передати іншим. Це природжені педагоги. Люблять подорожувати і відкривати для себе нові цікаві місця.

14:00 - 16:00. Плутон - ось покровитель людей, народжених в цей час. Ці люди мають особливу рису, вони схильні безкорисливо допомагати іншим, тому що отримують від цього задоволення. Володіють неймовірною харизмою, яка немов магніт, притягує до них людей.

П'ятий період: 16:00 - 20:00

16:00 - 18:00. Ці люди також знаходяться під заступництвом Венери, тому вони дуже романтичні. Це люди з непростою долею, вони або казкові щасливчики, або неймовірні невдахи. Вони легкі і приємні в спілкуванні, люблять свій дім і цінують сімейні відносини.

Люди, народжені в п'ятий період, дуже активні та енергійні, люблять подорожувати і прагнуть дізнаватися щось нове

18:00 - 20:00. Людям, народженим в ці години, протегує Меркурій. Кар'єра займає центральне місце в їхньому житті, крім того, вони дуже стежать за своїм здоров'ям, дотримуються правильного харчування, всі знають про новинки косметології. Серед них найбільше медиків.

Шостий період: 20:00 - 00:00

20:00 - 22:00. Покровитель цих людей - Сонце. Вони неймовірно творчі, тому найчастіше це артисти або актори. Це дуже пристрасні натури, відмінно фліртують і закохуються з першого погляду.

22:00 - 00:00. Місяць - покровитель людей, народжених в цей час. Це дуже турботливі люди, найчастіше вони присвячують себе родині і турботі про близьких, але не в ролі жертви, а в якості лідера. Мають величезний авторитет і владу над людьми.

Ефект приємно здивує! Названо три жири, які варто їсти більше для здорового схуднення

субота, 28 січень 2023, 11:30

Часи гонінь на жири, як на причину появи зайвої ваги далеко позаду. Тепер нутриціологи переконують - якісні жири допомагають підтримувати високий рівень енергії та насичують організм важливими елементами, передають Патріоти України. Але які жири їсти, ...

Виберіть подарунок на картинці - і дізнайтеся, яким для вас буде 2023 рік

субота, 28 січень 2023, 11:12

Чи любите ви подарунки так, як любимо їх ми? Якщо так, пройдіть наш жартівливий тест. Виберіть коробку, пакет або мішок, який доведеться вам до душі, і дізнайтеся, що лежить всередині, передають Патріоти України. Кожен подарунок розповість, що чекає ва...