В очікуванні весни. Городинкам на замітку: Огірки будуть рости швидко, якщо їх підживити одним простроченим продуктом

Є продукт, який більшість дачників викидає майже завжди. Якщо знати його цінність, то стає дуже шкода. Мова йде про старий пліснявий хліб. Цей засіб дасть можливість виростити щедрий врожай огірків, передають Патріоти України.

Як зробити підживлення для огірків

Нічого складного немає. Просто треба залити хліб водою, щоб він повністю був у воді. В такому вигляді треба лишити його на 7-14 днів. Коли відчуєте запах бродіння, настій готовий до використання.

Чому він корисний для огірків? Справа в тому, що в хлібі є білки, які розпадаються в процесі бродіння. Спочатку вони розкладаються на пептиди, а потім на амінокислоти. Останні дуже добре засвоюються рослинами. В результаті підвищується врожайність, а ще рослини краще переносять негативні погодні умови.

На таке підживлення відмінно реагують не лише огірки, але й помідори. Настій треба процідити, розбавити водою у співвідношенні 1:10. Підливають під корінь.

Психологічний тест: Те, що ви побачили першим, розповість про ваші внутрішні переживання

неділя, 1 жовтень 2023, 6:10

Ми продовжуємо викладати тести та загадки, для того, щоб скрасити ваше дозвілля. Сьогодні ми пропонуємо вам пройти тест і дізнатися, які переживання ховаються всередині вас. Можливо, ці знання допоможуть вам переналаштувати своє життя або навпаки зрозу...

Їсти смачне та корисне: Що треба покласти в холодильник, коли починаєте процес худнення

неділя, 1 жовтень 2023, 5:40

Щоб почати процес схуднення, важливо підготуватись не тільки морально. З холодильника треба прибрати усе шкідливе або сховати подалі від очей, а заповнити дійсно потрібними продуктими, які ідельні для схудення. Мигдаль, волоські горіхи, фісташки, фунду...