У жодному разі не купуйте квартиру вище сьомого поверху: Американські вчені розповіли чому

Сьогодні молоді люди часто купують квартири якомога вище. Мовляв, відкривається чудовий вид на місто. Однак, виявляється, згідно з дослідженнями американських вчених, краще вибирати для життя квартиру не вище сьомого поверху, передають Патріоти України.

Які поверхи вважаються найкращими для проживання

Після проведення довгих досліджень, американські вчені дійшли висновку, що для проживання найкращими є квартири, які розташовані між 1 та 7 поверхами. А ось проживання на поверхах вище може бути небезпечним. Причина криється в магнітному полі Землі. Відомо, що воно слабшає з висотою, тому створюється ризик більшого навантаження на серцево-судинну, імунну і нервову системи.

Ще одним аргументом проти життя вище сьомого поверху в багатоквартирному будинку є те, що жителі стикаються з високим рівнем електромагнітного випромінювання. Хоча побутові прилади і проводка працюють однаково на будь-якій висоті, однак залізобетонна конструкція є перешкодою для проходження електромагнітних хвиль. Тому вони циркулюють по всій площі квартири. Частина фону віддається саме на вищі поверхи.

На якому поверсі краще жити в багатоповерховому домі

Згідно з медичною статистикою, люди, які мешкають на високих поверхах (вище сьомого поверху), частіше хворіють. Були зафіксовані випадки розвитку мігрені та депресивного розладу. Лікарі згадують також і про негативні наслідки вібрацій, які впливають на організм. Зазвичай верхні поверхи хмарочосів перебувають у постійній вібрації, яка майже не відчувається людиною. Але через неї виникають незрозумілі відчуття сильної тривоги.

Обґрунтованими є аргументи і від екологів. Вони стверджують, що повітря вище сьомого поверху більш забруднене. Через фабрики та заводи в ньому скупчуються шкідливі речовини (від 30 метрів над землею і вище), які значно перевищують допустимий рівень норми. Особливо небезпечно селитися на таких поверхах сім'ям з маленькими дітьми та людям похилого віку.

От у чому секрет! Навіщо кухарі кладуть сирокопчену ковбасу в холодну воду на 30 секунд

понеділок, 11 грудень 2023, 12:08

Сирокопчена ковбаса - один із найулюбленіших і найпопулярніших продуктів, який використовується для приготування різних страв та закусок у білорусів, передають Патріоти України. Однак багато людей стикаються з однією і тією самою проблемою, коли намаг...

Ефект здивує! Ось що буде, якщо пити гарячу воду з лимоном

понеділок, 11 грудень 2023, 11:30

Що ви п’єте вранці? Напевно каву? Або чай? Більшість людей виберуть саме ці напої, але про цю звичку пора забути, передають Патріоти України. Є безліч причин пити вранці звичайну гарячу воду. З лимоном. Приготувати такий напій простіше простого: у кух...