Варто включити до меню: Науковці розповіли, який овоч знижує ризик інсульту

Науковці заявили що томати здатні знизити ризик інсульту. Вчені проаналізували здоров'я понад 1000 фінських чоловіків, спостереження в середньому тривало 12 років. За цей період близько 70 чоловіків зіткнулися з інсультом. Про це пише American Academy of Neurology Journals, передають Патріоти України.

У тих, хто споживав більше томатів, ризик інсульту знизився на 55%. Порівняння проводилося з тими, хто не вживав овочі. Для інсульту, пов'язаного з тромбами, зниження ризику склало 59%. Спеціалісти зазначають, що помідори багаті на антиоксидант лікопін. Його високий рівень в крові захищає від інсульту. Вчені виявили, що з 259 чоловіків з високим рівнем лікопіну тільки в 11 стався інсульт.

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

З архіву ПУ. Будьте здорові! "Вітамінна бомба", або Сік, який миттєво очищає кров

субота, 24 липень 2021, 23:55

​Буряк - дуже корисний овоч, багатий різноманітними мікро- і макроелементами. Цей коренеплід широко використовується в кулінарії, медицині і має безліч варіантів застосування. Про це у своєму блозі розповідає фахівець з харчування Катерина Зажицька, пе...