Варто включити в раціон! Цей простий продукт знижує ризик інсульту - є майже на кожній кухні

Вчені з Японії провели дослідження про вплив деяких продуктів на стан організму людини та виявили продукт, який при регулярному застосуванні здатний знизити ризик інсульту на 16%. Про це повідомляється в матеріалі видання Wworld, передають Патріоти України.

Дослідження японських вчених тривало 15 років і було спрямоване на вплив харчових звичок людини на зміцнення судин. Дослідники спостерігали за стан здоров'я понад 70 тисяч добровольців з країн Азії. У досвіді брали участь респонденти до 74 років. І спочатку ні у кого з них не було проблем з серцево-судинною системою.

Як виявилося, вживання в їжу продуктів, які вироблені з арахісу або вживання горіхів в чистому вигляді, знижувало ризик розвитку інсультів на 16%. Такі продукти знижували та ризик розвитку ішемії мозку - на 20%.

"Ми вперше показали, що вживання великої кількості арахісу статистично пов'язане зі зменшенням частоти інсультів серед жителів Азії. Це говорить на користь того, щоб додавати продукти на базі арахісу в дієту і це буде корисним для здоров'я людини та стану судин і її мозку", - зазначив один з авторів дослідження, професор університету Осаки Сатойо Ікехара.

Варто відзначити, що арахісова паста та інші продукти з арахісу – сильний алерген. Тому не варто вживати такі продукти без консультації з лікарем.

Позбутися від тарганів у будинку просто - потрібен тільки пральний порошок

неділя, 14 серпень 2022, 9:10

Позбутися від живучих тарганів не так просто, як здається. І все-таки є один гарний спосіб, а головне, абсолютно не витратний. Випробуйте його - і через пару днів будете знаходити мертвих тарганів, передають Патріоти України. У таз з водою всипте 1-2 ж...

Рахуєте овечок? Медики розповіли, як за хвилину позбутися безсоння

неділя, 14 серпень 2022, 8:09

З розладами сну і безсонням стикаються, за даними ВООЗ, близько 10% людей на нашій планеті. Щоб легше заснути, деякі приймають краплі та препарати, інші вважають за краще народні способи з чаєм з ромашкою і підрахунком овечок... Але є й альтернативний ...