Варто знати! Чому фарш не можна заморожувати разом із цибулею

Частенько фарш господині заморожують про запас, щоб при необхідності швиденько приготувати котлети і не морочитися з м’ясом, передають Патріоти України.

Подробиці

Фарш для котлет без цибулі не обходиться, тому ці інгредієнти зберігаються разом в морозилці. Так робити не можна, вважають досвідчені господарки.

Такий спосіб заморожування псує смак м’яса. Цибуля вступає з м’ясом в окислювальну реакцію, і фарш може швидко зіпсуватись. До того ж, у морозилці цибуля втрачає запах, а після розморожування на смак овоч не такий смачний.

Будь-який фарш краще заморожувати у чистому вигляді, без цибулі, яєць, молока, манки. Якщо у вас немає часу готувати, то робіть з фаршу відразу котлети і заморожуйте. Смак приготовлених котлет не постраждає, але розморозити їх потрібно протягом тижня-двох.

Заморожувати фарш з цибулею можна, якщо з нього ви плануєте готувати пельмені, фрикадельки, сосиски чи інші напівфабрикати, що не потребують розморожування перед варінням.

Варто знати! Як легко відрізнити натуральний мед від аналога з цукру

субота, 20 липень 2024, 21:15

Натуральний мед корисний для здоров’я. Він має виражений смак та аромат. З цукровим фальсифікатом це немає нічого спільного. Дуже прикро попадати на підробку замість смачного меду. Як їх відрізняти, читайте далі у статті, передають Патріоти України. Це...

А ви це знали? Що буде з організмом, якщо кожного дня їсти чорний шоколад

субота, 20 липень 2024, 17:49

Однією з найбільш відчутних переваг у споживанні темного шоколаду є те, що він не викликає такої сильної тяги до цукру, як молочний шоколад або печиво, передають Патріоти України. . На сторінці Clip Guide вийшла цікава інформація про те, що станеться ...