Варто знати: Коли краще солити рибу для смаження

Смажена риба – не просто смачна страва, в якій міститься чимало корисних компонентів, а й продукт, який чудово поєднується з багатьма гарнірами, передають Патріоти України.

Однак достатньо припуститись кількох помилок у приготуванні, і фінальний смак страви навряд чи вас влаштує.

Подробиці

Найчастішою помилкою кулінарів-початківців є неправильно обраний час для посолу риби. Не варто солити рибу задовго до початку смаження.

Коли потрібно солити рибу

Солити бажано не раніше, ніж за 15 хвилин до початку приготування на сковороді. Якщо це зробити раніше, то риба почне виділяти соки. Підсумком такого процесу стане втрата нею форми: страва почне швидко розвалюватись, що навряд чи допоможе господині добре приготувати рибу.

Коли рибу можна не солити

Іноді від виконання цієї процедури можна взагалі відмовитися. Зробити це можна у тому випадку, коли риба побувала у так званому «антиболотному розчині».

Йдеться про процес замочування продукту у суміші молока води з оцтом або в солоному молоці. Якщо ви боїтесь, що страва виявиться надто прісною, то можна обмежитися додаванням невеликої кількості солі в паніровку.

Більше білка, ніж у рибі! Названо найкорисніше м'ясо

п’ятниця, 12 липень 2024, 22:48

Які види м’яса можна вживати всім, а від якого краще відмовитися: поради лікарів, передають Патріоти України. М’ясо для українців є невід’ємним складником щоденного раціону. Немає такої людини, якій би не подобалося запечене, варене, смажене чи тушкова...

Вирішити проблему можна! Що робити, якщо варення вийшло надто солодким

п’ятниця, 12 липень 2024, 18:56

Звичайно, варення і повинно бути солодким. Але часом буває, що в десерті надто багато цукру, передають Патріоти України. В такому разі варення їсти практично неможливо, а тому слід завжди ретельно слідкувати за кількістю цукру, який ви додаєте. Однак, ...