Ваш характер у вас на обличчі - як "прочитати" людину з першого погляду

Напевно, вам часто говорили: “Та в тебе це на обличчі написано”. І насправді в цьому виразі є частка правди. Адже читанням по обличчю користувалися з найдавніших часів. І тут грає роль кожна дрібниця, кожна складка або вигин, передають Патріоти України

Ми пропонуємо вам пройти міні-курс з читання по обличчю, щоб в подальшому краще орієнтуватися в тонкощах людської психіки.

Традиційно вважається, що ліва сторона обличчя відображає характер особистості, а права – її емоції. Але крім цього, слід так само розглядати кожен “пункт” окремо.

Наприклад, високий лоб може говорити про те, що людина володіє неабияким розумом, тоді як низький і вузький лоб характеризує людину з хитрої і підлої сторони.

А ось великі очі навпаки свідчать про внутрішну впевненість і чесність. Якщо куточки очей опущені вниз – то, людина швидше за все не любить виділятися з натовпу і вважає за краще спокійне життя. А ось якщо дивляться вгору – говорять про чесність їхнього власника.

За носом можна зрозуміти про інтелектуальні особливості індивіда. Якщо ніс короткий, то на людину можна покластися і довіритися, а ось довгий ніс вказує на те, що особистість має високий рівень відповідальності.

Несиметричний ніс може розповісти про неймовірні творчі здібності володаря, а гострий ніс – за жіночність і любов до мистецтва.

Широкий рот вказує на щедрість людини, а маленький – на тонку і ніжну натуру. Якщо ж у людини верхня губа більше нижньої, то це може говорити про життєлюбність особистості, а повна нижня губа – про надійність.

Якщо людина володієте непропорційно великими вухами – це означає, що вона дуже сильна і вольова. Якщо ж вушка, навпаки, маленькі – тоді ви маєте справу з творчою людиною.

Високі вилиці є ознакою інтроверсії, а ось людина з великими круглими щічками, навпаки, відкрита світу і готова з ним “співпрацювати “.

Якщо у людини дуже виражена лінія підборіддя, значить і вона сама вкрай яскрава особистість, яка запам’ятовується. А ось м’яке підборіддя вказує на те, що перед вами замкнута і сіра особистість, яка володіє традиційними цінностями і поняттями.


Мед з куркумою - найпотужніший антибіотик, дію якого навіть лікарі не можуть пояснити!

понеділок, 2 жовтень 2023, 15:12

Куркума є однією з найпопулярніших спецій у всьому світі і має надзвичайні кулінарні і лікувальні властивості. Вона використовується в аюрведичній, індійській і китайській медицині протягом тривалого періоду часу. Ці прянощі мають унікальний аромат і т...

Психологічний тест: Перше побачене на картинці розповість, що вам заважає стати успішною

понеділок, 2 жовтень 2023, 14:15

Цей короткий тест по картинці розповість, що заважає вам стати успішною. Не замислюючись, визначтеся, що ви побачили першим, і читайте відповідь, передають Патріоти України. Ви дуже захоплива людина! Сьогодні ви відкриваєте власну кондитерську, а вже з...