Важко повірити, але цей саморобний засіб швидко відмиває найбрудніші ванни, плити та унітази - блищать як новенькі (відео)

Багато господинь мріють про засіб, який допомагав би їм очищати найзабрудненіші поверхні без тривалого відмочування. І щоб його можна було купити за порівняно невеликі гроші. Один із варіантів такого засобу запропонувала блогер-«чистюля» Олена Матвєєва, передають Патріоти України.

На своєму youtube-каналі вона розповіла, як приготувати такий засіб та як його застосовувати. «Друзі, для прибирання всього будинку можна приготувати пасту, яка по-перше коштує недорого, а по-друге, дійсно все відмиває, унітаз, раковину, сантехніку, ванну та багато іншого», — впевнена блогер.

Закопайте одну пігулку під томати, і вони рясно заплодоносять, а плоди не гнитимуть (відео)

вівторок, 28 червень 2022, 17:22

Кальцій - важливий вітамін, що забезпечує міцність кісток та зубів людини. Однак він необхідний і рослинам, зокрема, томатам, адже при його нестачі проявляється небезпечна вершинна гнилизна (це можливо, наприклад, у такі посушливі дні, як зараз), перед...

Як зварити буряк швидко за 10 хвилин: ТОП-3 рецепти для кожної господині

вівторок, 28 червень 2022, 16:59

Літо - час свіжих овочів. У раціоні кожного українця обов'язково має бути буряк. Цей корисний овоч багатий усіма вітамінами, які необхідні для кожного, передають Патріоти України. Вам потрібно:. Горіхи подрібнити в дрібну крихту блендером. Відварний бу...