Важко знайти кішку, яка сховалася серед новорічних іграшок - а ви зможете?

Сара Нельсон Макгінесс з Ліверпуля, Англія, прикрасила ялинку до Нового року. І її вихованці зраділи навіть більше, ніж сама господиня. Вони збивали з дерева іграшки і весело носилися навколо, але у якусь мить власниця виявила, що її кошеня пропало, передають Патріоти України.

Схвильована господиня довго шукала вихованця, перш ніж пустун все ж попався їй на очі. Тоді Сара вирішила сфотографувати його секретний притулок і запропонувала людям теж спробувати відшукати кота на фото. "Тільки не великого коричневого", — уточнила вона.

Люди стали уважно вдивлятися в красиві святкові знімки, але завдання виявилося не з простих. Коричневий кіт відразу кидався в очі, а ось другого вихованця немов і зовсім не було на фото.

А у вас вийшло знайти кота? Якщо ні, відповідь буде нижче.

.

.

.

.

.

"Я нічого не бачу", — написав один з тих людей хто шукав кота.

"Я здаюся", — написав другий.

.

.

.

.

.

Однак найуважніші і наполегливі все ж домоглися свого. Вони помітили, що серед гілок ялини, прикрашеної кулями і м'якими іграшками, причаїлася маленька і хитра біла мордочка. За словами господині, кішечці Луні дуже подобається ховатися на дереві і спостерігати зі свого укриття за іншими, поки її ніхто не бачить.

Дізнайтесь, який магічний дар ви отримали в день свого народження

вівторок, 6 червень 2023, 18:12

Збігів не існує. Все в нашому світі відбувається з якоюсь метою, передають Патріоти України. До речі, з точки зору алхімії, окультизму і нумерології дата вашого народження – не випадковий набір цифр. Вона свідчить про чарівний дар, який ви отримали, ко...

Перевірте себе! На якій із цих картинок найдружніша сім’я?

вівторок, 6 червень 2023, 17:14

Психологи стверджують, що відносини з людьми завжди закладаються нашою родиною в дитинстві і часто визначають, як ми бачимо світ. Пропонуємо вам перевірити свою логіку та інтуїцію, відповівши на просте запитання, передають Патріоти України. Подивіться ...